Edyta Górniak z ukochanym
Fot. Instagram @edytagorniak
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak zaskoczyła wyznaniem w porannym programie... Diva chce wziąć kolejny ślub!

Na razie jednak jej związek przechodzi próbę...

Monika Katarzyna Krupska 23 października 2018 11:29
Edyta Górniak z ukochanym
Fot. Instagram @edytagorniak

Już dawno tak wiele nie działo się w życiu Edyty Górniak. Wokalistka powróciła do Polski z Los Angeles, znów zamieszkała w Warszawie i się.. zakochała! Ponadto wyruszyła w trasę koncertową, a także dopinguje syna, który rozpoczął naukę w szkole kadeckiej. Okazuje się jednak, że to nie koniec planów wokalistki… Gwiazda nie wyklucza wzięcia kolejnego ślubu!

Edyta Górniak o związku z Mateuszem Zalewskim

Dziś w Pytaniu na śniadanie, którego gościem była Edyta Górniak, wokalistka była wypytywana przez prowadzących czy jest zakochana i szczęśliwa. „Tak mówią plotki”, odparła tajemniczo. Zaraz potem dodała z sama siebie słowa, na które czekało wielu fanów. Gwiazda odparła, że zawsze, gdy wychodzi z porannego programu to różne rzeczy się dzieją… Może więc teraz czas na ślub?! Gospodarze Pytania na śniadanie dopytali, czy Górniak jest gotowa na stanięcie na ślubnym kobiercu drugi raz. „Tak, teraz już bym chciała”, usłyszeliśmy z ust divy. To byłby drugi jej drugi ślub - pierwszy wzięła w 2005 roku z Dariuszem Krupą

Zanim jednak przyjdzie pora na uroczystości to Edytę Górniak i Mateusza Zalewskiego czeka rozstanie. Wokalistka wyruszyła bowiem właśnie w trasę koncertową. „To będzie dla niego trudny czas, dla niego i dla nas. Jak się już jest 10 lat razem to jest łatwiej, ale jak to jest pierwszy rok, to jest zdecydowanie trudniej”, powiedziała artystka o próbie, która czeka ją i ukochanego.

A jak gwiazda czuje się po pierwszym zaplanowanym występie? „Słyszę te różne niedociągnięcia (...) Jestem zestresowana od 26 lat. Myślę, że to się nie zmieni”, wyznała Edyta i dodała, że najlepszym sposobem na pozbycie się stresu jest dla niej spacer, sen i śmiech. A czego fani mogą spodziewać się na kolejnych koncertach z serii Edyta Górniak Akustycznie? „Przygotowałam trochę zaskoczeń, niespodzianek. Sięgnęłam po takie utwory, których nigdy nie śpiewałam”, przyznała gwiazda.

Edyta Górniak o Allanie i zamieszkaniu w Polsce

Piosenkarka powróciła też do tematu życiowego wyboru swojego syna, który postanowił szkolić się na zawodowego żołnierza. Okazuje się, że kiedy Edyta Górniak pierwszy raz zobaczyła Allana w mundurze to się popłakała! „Wiem, że on już jest duży facet, wysoki, postawny, głos mu się zmienił w Los Angeles, przeszedł mutację… A jak już ubrał mundur, to zobaczyłam go poważnego jak nigdy. To było wielkie przeżycie”, stwierdziła artystka, która właśnie dla syna, który znalazł tu sobie szkołę, ponownie zamieszkała w Polsce. Wokalistka widzi plus tej sytuacji. „Zawsze będę chciała podróżować po świecie. Czuć, że jestem wolnym ptakiem, ale jeśli byłby taki jeden dom, który byłby zawsze otwarty dla mnie to byłoby to fajne”, usłyszeliśmy.

Piosenkarka dodała, że gdyby miała sobie czegoś życzyć to chciałaby, żeby jej zdolny syn nie opuścił się w nauce, ani żeby żadna dziewczyna nie złamała mu serca. Życzymy zatem spełnienia wszystkich planów i nie zapominaniu o sobie! To najwyższy czas na własne szczęście.  

Gwiazdy na Top of the top festiwal w Sopocie, dzień drugi: Edyta Górniak z synem Allanem Krupą
Fot. East News

Mateusz Zalewski, Edyta Górniak
Fot. Instagram/Mateusz Zalewski @matilodz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.