Ed Sheeran
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Ed Sheeran ma nietypowy sposób na kłótliwych sąsiadów. Po prostu... wykupuje ich domy!

„Sheeranville” wciąż się rozrasta!

Ksenia Krasko 2 sierpnia 2019 06:54
Ed Sheeran
Fot. East News

Ed Sheeran, jeden z najpopularniejszych artystów Wielkiej Brytanii, nie ma łatwego życia, jeśli chodzi o kontakt z sąsiadami. W ciągu ostatnich kilku lat piosenkarz niejednokrotnie wkraczał na wojenną ścieżkę z okolicznymi mieszkańcami. Znalazł jednak sposób, aby te waśnie ustały, i po prostu... wykupił ich domy!

Ed Sheeran wykupił domy wszystkich sąsiadów

Ed Sheeran dokonał niedawno zakupu dwóch domów obok swojej londyńskiej rezydencji z powodu licznych skarg sąsiadów na głośną muzykę i ciągłe imprezy, organizowane przez piosenkarza. Teraz stał się właścicielem kolejnej nieruchomości, na którą wydał 875 tysięcy funtów. Powód zakupu? Sąsiedzi! Narzekali na trwające prace budowlane.

Artysta posiada już cztery domy w Suffolk, które razem tworzą ogromną posiadłość. W 2012 roku Sheeran kupił dom w pobliżu miasteczka Farmlingham, w którym dorastał, oraz XVI-wieczną nieruchomość w pobliżu. W 2016 roku stał się właścicielem kolejnej willi z czterema sypialniami, a w 2017 roku nabył bungalow. Łączna wartość Sheeranville (nazwa wymyślona przez fanów Eda) to 3,7 miliona funtów!

Wcześniej sąsiedzi przeciwstawili się budowie basenu, otoczonego sztuczną plażą i ogromnym płotem, ponieważ obawiali się, że piosenkarz zacznie urządzać wielkie imprezy. Teraz protestują przeciwko budowie domku na drzewie i 10-metrowej kaplicy, w której Sheeran planował poślubić swoją ukochaną. Właśnie z tego względu uroczystość przeniesiono do innego kościoła.

Mamy nadzieję, że Ed Sheeran nie będzie już się wdawał w konflikty z sąsiadami. W przeciwnym razie piosenkarz może być zmuszony do wykupienia nieruchomości nawet w dalszej okolicy... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…