Ed Sheeran
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Ed Sheeran ma nietypowy sposób na kłótliwych sąsiadów. Po prostu... wykupuje ich domy!

„Sheeranville” wciąż się rozrasta!

Ksenia Krasko 2 sierpnia 2019 06:54
Ed Sheeran
Fot. East News

Ed Sheeran, jeden z najpopularniejszych artystów Wielkiej Brytanii, nie ma łatwego życia, jeśli chodzi o kontakt z sąsiadami. W ciągu ostatnich kilku lat piosenkarz niejednokrotnie wkraczał na wojenną ścieżkę z okolicznymi mieszkańcami. Znalazł jednak sposób, aby te waśnie ustały, i po prostu... wykupił ich domy!

Ed Sheeran wykupił domy wszystkich sąsiadów

Ed Sheeran dokonał niedawno zakupu dwóch domów obok swojej londyńskiej rezydencji z powodu licznych skarg sąsiadów na głośną muzykę i ciągłe imprezy, organizowane przez piosenkarza. Teraz stał się właścicielem kolejnej nieruchomości, na którą wydał 875 tysięcy funtów. Powód zakupu? Sąsiedzi! Narzekali na trwające prace budowlane.

Artysta posiada już cztery domy w Suffolk, które razem tworzą ogromną posiadłość. W 2012 roku Sheeran kupił dom w pobliżu miasteczka Farmlingham, w którym dorastał, oraz XVI-wieczną nieruchomość w pobliżu. W 2016 roku stał się właścicielem kolejnej willi z czterema sypialniami, a w 2017 roku nabył bungalow. Łączna wartość Sheeranville (nazwa wymyślona przez fanów Eda) to 3,7 miliona funtów!

Wcześniej sąsiedzi przeciwstawili się budowie basenu, otoczonego sztuczną plażą i ogromnym płotem, ponieważ obawiali się, że piosenkarz zacznie urządzać wielkie imprezy. Teraz protestują przeciwko budowie domku na drzewie i 10-metrowej kaplicy, w której Sheeran planował poślubić swoją ukochaną. Właśnie z tego względu uroczystość przeniesiono do innego kościoła.

Mamy nadzieję, że Ed Sheeran nie będzie już się wdawał w konflikty z sąsiadami. W przeciwnym razie piosenkarz może być zmuszony do wykupienia nieruchomości nawet w dalszej okolicy... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.