Kamil Bednarek
Fot. Instagram @kamilbednarek
O TYM SIĘ MÓWI

Dziewczyna Kamila Bednarka po rozstaniu ujawniła pikantne sekrety ich związku!

Co na to artysta?

Konrad Szczęsny 3 stycznia 2021 11:11
Kamil Bednarek
Fot. Instagram @kamilbednarek

Seria postów, które zamieściła na swoim profilu na Facebooku Victoria Hall, wywołała nie lada sensację. Wynika z nich, że Kamil Bednarek rozstał się po dziewięciu latach związku z modelką. We wpisach ujawniła m.in. że pisała bądź poprawiała tekst każdej anglojęzycznej piosenki artysty...

Kamil Bednarek rozstał się z narzeczoną? Mocne wpisy na profilu Victorii Hall

Ich relacja była niezwykle burzliwa. Zawsze jednak z kryzysów wychodzili obronną ręką. Jeszcze w sierpniu tego roku zdobywca drugiego miejsca w trzeciej edycji „Mam talent” zamieszczał czułe zdjęcia z Victorią Hall z wakacji na Santorini. Spekulowano, że się zaręczyli. Wiele wskazuje jednak na to, że para podjęła decyzję o rozstaniu.

W sylwestrową noc na profilu Victorii Hall na Facebooku ukazała się seria emocjonalnych wpisów. Poprzedzone zostały zmianą statusu związku na „wolna”. Ujawniła w nich m.in., że aktywnie brała udział w tworzeniu anglojęzycznych piosenek w repertuarze Kamila Bednarka

„Mój tekst!! Prawie każda piosenka angielska została napisana albo poprawiona przeze mnie!! Dziękuję dobranoc !!! Skoro mówimy o prawdzie!!”, grzmiała.

Kamil Bednarek, Victoria Hall
Fot. Facebook @Victoria Hall

Kamil Bednarek, Victoria Hall
Fot. Facebook @Victoria Hall

Znajomi wsparli ją i podkreślili, że takie informacje trzeba ujawniać. „Bardzo dobrze, że o tym mówisz”, „Vicia, wiemy, o co chodzi, a tantiemów pewnie żadnych”, komentowali ze zrozumieniem.

Potwierdzeniem rozstania może być również link do piosenki Toni Braxton o wymownym tytule „He wasn't man enough”, który modelka opublikowała na swoim profilu. Co więcej, wymieniła również szereg wiadomości z perkusistą, który niedawno po 12 latach pracy rozstał się z Kamilem Bednarkiem. 

„Prawda to prawda ja zawsze tylko ta druga! Ale wiesz, jak jest, ktoś zajmuje twoje miejsce i myśli, że będzie lepszy, szczerze?!! Dlaczego coś ma być inaczej, jak jest zepsute! Ale mówię tylko tekstem piosenki jakby co!! Szczęśliwego Maćku, damy radę, prawda zawsze wygra!!”, napisała Victoria.

„Wystarczy tylko mieć szacunek do drugiego człowieka... wtedy niektóre sytuacje w ogóle nie miałyby miejsca. Nie można tylko myśleć o sobie, trzeba zacząć patrzeć dookoła siebie....”, odpowiedział jej wspomniany muzyk, Maciej Pilarz. 

„Doskonale wiesz, że chciałabym więcej powiedzieć, ale zaoszczędzę sobie to i nie będę zniżać się do poziomu i tak ogólnie wiadomo, że ja głupia jestem, więc co mądrego do powiedzenia mam! Ale do stracenia już nic”, stwierdziła gorzko.

Póki co sam artysta nie odniósł się do całej sprawy...

Kamil Bednarek, Victoria Hall
Fot. Facebook @Victoria Hall

Kim jest Victoria Hall, była narzeczona Kamila Bednarka?

Victoria Hall ma 35 lat. Pochodzi z Zambii. Do Polski przeprowadziła się 14 lat temu. Gdy w 2013 roku wzięła udział w konkursie „Miss Egzotica” opublikowała notkę, w której przybliżyła swoje losy.

„W Polsce jestem od roku 2006 – przyjechałam poznać ojczyznę mojego taty, ale też w poszukiwaniu lepszych perspektyw i alternatywy do wyznaczonego tam stylu i toku życia […] Chciałabym kiedyś zagrać w filmie, bo lubię aktorstwo, ale mam wiele marzeń, milion pomysłów na ujarzmienie mojej energii. Jednak najbardziej chciałabym móc pracować w międzynarodowej organizacji, która pomagałaby kobietom w Afryce – szczególnie tym całkowicie uzależnionym od władzy mężczyzn”, ujawniła.

I choć wydawało się, że z Kamilem Bednarkiem stworzy trwałą relację, ich związek najwyraźniej przeszedł już do historii... 

Perkusista odszedł z zespołu Kamila Bednarka po 12 latach współpracy. Padły gorzkie słowa

27 grudnia 2020 roku na profilu Macieja Pilarza ukazał się obszerny status. Mężczyzna zdradził w nim, że po 12 latach współpracy podjął decyzję o odejściu z zespołu Kamila Bednarka. To zapewne kolejny bolesny cios, który spadł na trenera 10. edycji „The Voice of Poland”. Wcześniej głośno było o ministerialnej dotacji, którą otrzymał w ramach Funduszu Wsparcia Kultury. Złośliwi internauci wypominali mu przy okazji zdjęcie z prezydentem Andrzejem Dudą i współpracę z TVP. Z kolei perkusista we wpisie, w którym poinformował o zakończeniu współpracy z muzykiem, również nie ukrywał żalu...

„Mieliśmy być jak rodzina, przyjaciele, zespół, na dobre i na złe, świętować kolejne jubileusze, zdobywać sukcesy, cieszyć się z życia i tworzyć muzykę, którą kochamy. (...) Bardzo długo myślałem nad tym wszystkim, ale są sytuacje, których nie przeskoczysz... Dziś chciałbym oficjalnie ogłosić zakończenie współpracy z Kamilem Bednarkiem. De facto zakończyła się ona samoistnie na początku roku 2020, kiedy zostaliśmy jako zespół zignorowani, jakbyśmy w ogóle przestali istnieć”, podkreślił rozgoryczony.

Dodał, że ich relacje z czasem mocno się ochłodziły i był jedynie muzykiem towarzyszącym głównemu artyście na scenie. Czuł się także traktowany przedmiotowo.

„Zespół był dla mnie jak moje dziecko... Na początku tworzyliśmy StarGuardMuffin - z młodzieńczą siłą i wiarą, ze najważniejsza jest muzyka. Walczyliśmy o nasze dobre imię. Z czasem zostaliśmy przekształceni w muzyków świadczących tylko usługi głównemu Artyście... To była wielka lekcja, która pokazała, że muzyka to nie tylko miłość do niej, ale też biznes na bardzo twardych regułach”, skonstatował.

Jednocześnie zapewnił, że życzy Kamilowi Bednarkowi powodzenia we wszystkich dalszych przedsięwzięciach.  

Maciej Pilarz przez 12 lat grał w zespole Kamila Bednarka:

Maciej Pilarz, Kamil Bednarek
Fot. Facebook @Maciej Pilarz

Kamil Bednarek i Victoria Hall byli parą przez 9 lat. Niedawno spekulowano o ich zaręczynach:

Kamil Bednarek, Victoria Hall
Fot. Instagram @kamilbednarek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?