Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
o tym jest głośno

Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu, może liczyć na wsparcie taty... A co z resztą rodziny?

Fabienne i Xavier Wiśniewscy po raz pierwszy zabrali głos

Marcjanna Maryszewska 5 października 2023 20:42
Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Jakiś czas temu jedna z córek Michała Wiśniewskiego ujawniła, że jest w związku z dziewczyną. Etiennette nie kryje się dłużej ze swoją miłością, a dumny ojciec bardzo ją wspiera. Teraz temat coming outu nastolatki poruszony został w wywiadzie z dwójką jej przyrodniego rodzeństwa — Xavierem i Fabienne. Czy młoda wokalistka może liczyć na ich wsparcie?

Michał Wiśniewski o związkach swoich dzieci

Liczna rodzina oraz związkowa przeszłość Michała Wiśniewskiego do dziś budzi wiele emocji. Artysta ma na koncie homoseksualny związek, pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu, a owocami trzech małżeństw jest szóstka pociechXavier i Fabienne ze związku z Mandaryną, z kolei Etiennette i Vivienne — z Anną Świątczak. Dziś artysta jest szczęśliwym mężem Poli Wiśniewskiej. Para wychowuje dwójkę synów: Falco, oraz urodzonego kilka miesięcy temu Noela. 

Michał Wiśniewski, VIVA! 12/2022

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

Dzieci są jego największą dumą. Choć Etiennette i Vivienne osiągnęły już wiek nastoletni, wokalista Ich Troje i tak za wszelką cenę stara się je chronić. W jednym z wywiadów przyznał jednak, że w kwestiach związkowych stara im się niczego nie narzucać.

CZYTAJ TAKŻE: Zadebiutował u boku mamy na czerwonym dywanie. Syn Izy Kuny ma już 14 lat

"Nawet jeżeli już się ktoś pojawi, ja chcę ich miłości przyjmować jak czystą kartę. Pamiętam, jak mnie przyjął Apoloniusz Tajner – mimo że moje życie nie było tajemnicą – on przyjął mnie jak czystą kartę. Z tego płynie nauka, wiem, że muszę im dać kredyt zaufania. Choć wiem też, że zawsze będą to moje córeczki i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i najmniej bolesne" — mówił w rozmowie z Faktem.

Marta Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 28.11.2021 

Mandaryna, Marta Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, Fabienne Wiśniewska, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 28.11.2021 rok
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Xavier i Fabienne Wiśniewcy wspierają nastoletnią siostrę. Tak zareagowali na jej coming out

Jedna z córek wokalisty — Etiennette — w ubiegłym roku dokonała coming outu, a jej związek z ukochaną odbił się w mediach bardzo szerokim echem. "Moja córka jest bardzo inteligentna, wie, czego chce, i na pewno przed nią milion błędów, które popełni, ale to nie jest moją rolą, żeby mówić, co ma robić, tylko żeby ją ratować, jeśli będzie taka potrzeba. Oby takiej potrzeby nie było" — komentował wówczas ojciec nastolatki w wywiadzie z redaktorem serwisu Pomponik.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Anna Przybylska we wspomnieniu siostry, Agnieszki: „Była taka na już, na teraz”

Teraz o przyrodniej siostrze wypowiedziały się jego najstarsze dzieci. Xavier I Fabienne Wiśniewscy zapytani o to, czy wspierają Etiennette, nie wahali się ani chwili. "My jesteśmy z takiej rodziny, w której takie rzeczy nikogo nie dziwią. Jesteśmy otwarci na wszystko i nikogo nie oceniamy. Powiedziała, a my na to: "A okej, super". Tyle", zapewniał jej brat. Fabienne również zabrała głos, podsumowując trafnie: "Każdy powinien kochać kogo chce i być szczęśliwym".  

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023

Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska, Polsat SuperHit Festiwal 2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Marta Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski, 28.11.2021

Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.