Przekonuje Was to tłumaczenie?

Gabriela Czernecka 6 października 2018 17:02

Duet Fit Lovers w Ameryka Express robi ogromną furorę. Szybko zyskali sympatię widzów i stali się jedną z ulubionych par. Niestety po ostatnim odcinku programu między parą trenerów doszło do nietypowej sytuacji. Internauci stwierdzili, że Mateusz przekroczył granicę i zachował się zbyt agresywnie w stosunku do ukochanej. Teraz para odniosła się do komentarzy. 

Fit Lovers w Ameryka Express: skandal

Pokonywanie dużych dystansów z ciężkimi plecakami i towarzyszące temu emocje i krótki czas na wykonywanie zadań doprowadzają do tego, że niektórym uczestnikom ciężko jest sobie poradzić. Mateusz z duetu Fit Lovers przez cały miniony odcinek zdawał się był wyraźnie poddenerwowany. Jedna z sytuacji, która miała miejsce w programie, nie spodobała się internautom.

Duet Fit Lovers jechał autobusem. Mateusz wyznał do kamery, że w przeszłości bywał zazdrosny o partnerkę. „Spodziewałem się, że reakcja na Pamelę w tym kraju będzie ciekawa. Kiedyś byłem strasznie zazdrosny. Ale już nie pamiętam tego”, wyznał. Pamela poszła pytać o drogę, na co Mateusz zwrócił jej uwagę: „Pamiętaj, że jesteś w sukience, mordo”.

Kiedy wróciła, usiadła Mateuszowi na kolanach. Wtedy on nie zapanował nad emocjami i wybuchł złością. „Pamela, nie świeć du*ą!”, krzyknął spychając ją z kolan, przez co prawie upadła. Zapadła chwila nerwowego milczenia, które przerwała Pamela, mówiąc: „Koniec imprezy, kochani…”. W sieci od razu pojawiły się komentarze oburzonych widzów, którzy swoje żale wyrazili w postach pod zdjęciami pary.

Wielu twierdzi, że Mateusz przekroczył granicę i zareagował zbyt agresywnie. Była grupa osób, która nie widziała w zachowaniu trenera nic oburzającego, ale spora część komentujących zastanawia się, czy Mateusz pokazał prawdziwe oblicze, czy była to jedynie chwila słabości?

Duet Fit Lovers wydał oświadczenie

Fit Lovers wytłumaczyli niedawno całą sytuację na swoim profilu. „Ten dzień był bardzo ciężki. (...) W tym programie jesteśmy poddawani testom. Tutaj są emocje i sytuacje, których nie da się przewidzieć. Człowiek, który to ogląda może do końca tego nie zrozumieć. A mimo wszystko staramy się dbać o to, żeby było ok”, skomentował Mateusz. „Mamy takie chwile napięcia, ale zaraz potem przypominamy sobie, że to jest zabawa i nie ma co się tak stresować”, dodała Pamela. 

Internautów to jednak nie przekonało i wciąż kontynuowali wypisywanie niezbyt przyjemnych komentarzy. Para po raz kolejny postanowiła zabrać głos w sprawie. Tym razem Fit Lovers w Instastories skomentowali doniesienia: „Jest taka akcja, bo jest drama i my zapomnieliśmy się odnieść i teraz chcieliśmy oficjalny komentarz, komunikat do screeenów”, mówią ironizując. 

Do tego Mateusz i Pamela dodali kolejne nagranie, na którym tańczą do piosenki Fasolek "Moja fantazja". Para podeszła do całej sytuacji z dystansem i humorem. Słusznie? 

1/5
Fit Lovers, Ameryka Express
Copyright @ TVN/Piotr Filutowski/x-news
1/5

Duet Fit Lovers w Ameryka Express robi ogromną furorę. Szybko zyskali sympatię widzów i stali się jedną z ulubionych par.

2/5
Fit Lovers, Ameryka Express
Copyright @ TVN/Piotr Filutowski/x-news
2/5

Pokonywanie dużych dystansów z ciężkimi plecakami i towarzyszące temu emocje i krótki czas na wykonywanie zadań doprowadzają do tego, że niektórym uczestnikom ciężko jest sobie poradzić. Mateusz z duetu Fit Lovers przez cały miniony odcinek zdawał się był wyraźnie poddenerwowany.

3/5
FIT LOVERS, kim są?
Copyright @Instagram/@fit.lovers
3/5

Kim są Fit Lovers? Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Sportem pasjonują się od dzieciństwa. Zawsze szli w jednym kierunku. Teraz kontynuują te drogę wspólnie i spełniają marzenia.

4/5
FIT LOVERS, kim są?
Copyright @Instagram/@fit.lovers
4/5

Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów. Prowadzą kanał na YouTube, gdzie dzielą się z fanami swoim doświadczeniem, uczą zdrowych nawyków i przekazują wiedzę na temat sportu. 

5/5
FIT LOVERS, kim są?
Copyright @Instagram/@fit.lovers
5/5

Pamela posiada międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. Mateusz jest trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami, Instruktorem Gimnastyki Sportowej oraz zawodnikiem Wicemistrzem Polski federacji IFBB w Fitness Mężczyzn.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.