Dorota Naruszewicz
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dorota Naruszewicz rozwiodła się z mężem. Wydała oficjalne oświadczenie

To koniec ich 15-letniego małżeństwa...

Konrad Szczęsny 12 marca 2021 14:46
Dorota Naruszewicz
Fot. TRICOLORS/East News

Aktorka wydała oświadczenie, w którym potwierdziła smutne doniesienia. Dorota Naruszewicz i jej mąż Tomasz Żórawski rozwiedli się. Byli małżeństwem przez 15 lat. Jakie były przyczyny rozpadu związku?

Dorota Naruszewicz: życie prywatne. Mąż, dzieci

Przez lata (od 1997 do 2011 roku) wcielała się w postać Beaty Chojnickiej w telenoweli „Klan”. Później zniknęła i odcięła się od show-biznesu. Powróciła dopiero rolą w serialu „Korona królów” w 2019 roku. Dlaczego zrobiła sobie tak długą przerwę? Nie do końca wiadomo. Być może po prostu chciała odetchnąć lub poświęcić się życiu rodzinnemu...

Przypomnijmy, że Dorota Naruszewicz w 2005 roku wyszła za mąż za prawnika Tomasza Żórawskiego. Wcześniej, przez 10 lat, pozostawali w nieformalnym związku. Co ciekawe, to właśnie dla ukochanego aktorka przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Przez jakiś czas grywała nawet w tamtejszych teatrach i było to dla niej wyjątkowe wyzwanie!

Dorota Naruszewicz, mąż Tomasz Żórawski, Warszawa, 03.12.2005 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorota Naruszewicz, mąż Tomasz Żórawski, Warszawa, 03.12.2005 rok

„Grałam na renomowanym festiwalu teatralnym w Ashland, stanie Oregon i występowałam w „Trzech siostrach” Czechowa. Grałam Irinę przez trzy miesiące. Oprócz mnie była jeszcze Kanadyjka i Amerykanka. Ale wróciłam. To była przygoda, bardzo byłam z niej dumna, ale o karierze hollywoodzkiej nie myślałam”, zwierzała się.

Później para wróciła do Polski. W 2003 roku urodziła się ich pierwsza córka Nina. Trzy lata później na świat przyszła Nella. Uchodzili za zgodną i kochającą się parę. Aż do teraz...

Dorota Naruszewicz, mąż Tomasz Żórawski, Warszawa, 14.04.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Dorota Naruszewicz, mąż Tomasz Żórawski, Warszawa, 14.04.2011 rok

Dorota Naruszewicz potwierdziła rozwód z mężem Tomaszem Żórawskim

Niestety, 25-letni związek pary przeszedł do historii. Dorota Naruszewicz potwierdziła smutną informację za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, publikując oświadczenie.

„Drodzy, nie dzielę sie często swoimi prywatnymi sprawami ale z powodu pojawiających się coraz cześciej pytań, zwłaszcza od kilku godzin… Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód”, ujawniła.

Zdecydowała się na ten krok z powodu medialnych publikacji, w których pisano o jej życiu prywatnym i udanym małżeństwie. W związku z tym Dorota Naruszewicz czuła się niezręcznie.

„Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami”, zwierzyła się.

Dodała, że wraz z mężem pozostają w dobrych relacjach i nie może doczekać się tego, co przyniesie jej przyszłość.

„Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! Wasza Dorota. #nowyrozdział #wolnakobieta #szczesliwamama #aktorka #lovemylife”, zakończyła wpis.

Trzymamy kciuki za dalszą karierę, marzenia i plany Doroty Naruszewicz!  

Dorota Naruszewicz, mąż Tomasz Żórawski, Warszawa, 14.04.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Dorota Naruszewicz, mąż Tomasz Żórawski, Warszawa, 14.04.2011 rok 

Dorota Naruszewicz, Warszawa, 19.02.2021 rok
Fot. Piotr Molecki/East News

Dorota Naruszewicz, Warszawa, 19.02.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…