Dorota Gardias, Viva! 18/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/ DAS Agency
Z ŻYCIA GWIAZD

Dorota Gardias opowiedziała o nowej miłości: „Nie będę ukrywać się przed ludźmi, że mam partnera”

Kto skradł serce prezenterki?

Maria Elas 11 czerwca 2024 11:03
Dorota Gardias, Viva! 18/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/ DAS Agency

Dorota Gardias przez lata znana była jako pogodynka i prezenterka telewizyjna. W zeszłym roku zdecydowała się również rozpocząć swoją karierę muzyczną. Teraz wydała nowy singiel - „Futbolowy bal”. Przy okazji opowiadania o kulisach nowej piosenki wyznała także, że jej serce jest znów zajęte! Kim jest nowy partner dziennikarki?

Dorota Gardias wydała nową piosenkę. Utwór ma związek z jej nowym partnerem

Dorota Gardias swoją karierę w telewizji zaczęła na początku lat dwutysięcznych, a wcześniej była także fotomodelką i startowała w konkursach piękności. Od 2006 r. związana jest z TVN Meteo, gdzie jest pogodynką. W ostatnich latach brała udział także w wielu programach rozrywkowych, m.in. w „Tańcu z gwiazdami” czy  „Azja Express”. Chociaż śpiewa od dzieciństwa, swoją karierę muzyczną rozpoczęła dopiero w zeszłym roku, wydając singiel „Karmelowy Popcorn”. Teraz ukazała się jej nowa piosenka, „Futbolowy bal”.

Jak opowiedziała w rozmowie z Plejadą, jej najnowszy utwór powstał... przez przypadek. „To był przypadek. Komponowałam nową piosenkę — udało mi się stworzyć bardzo fajną melodię. Proces tworzenia utworów u mnie wygląda w ten sposób, że siedzę przy pianinie lub z gitarą i układam sobie jakąś melodię — do tego naturalnie układa się linia melodyczna, a dopiero na końcu piszę tekst. Jak sobie nuciłam tę piosenkę, to najpierw byłam bardziej w kosmosie i myślałam, że to będzie bardziej metafizyczna piosenka, jeśli chodzi o tekst, ale później chodziłam i nuciłam — zaśpiewało mi się „ole, ole” i pomyślałam: a może by tak o piłce nożnej?” opowiadała.

Czytaj także: Barbara Kurdej-Szatan z przytupem wraca do telewizji publicznej. Poprowadzi nowy program rozrywkowy

Dorota Gardias, Viva! 18/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/ DAS Agency
Dorota Gardias, Viva! 18/2022

Dorota Gardias o nowym partnerze

Dodała także, że w pomyśle na piosenkę pomógł jej także... jej nowy partner. „Pobiegłam do mojego chłopaka i mówię: słuchaj, kiedy są najbliższe rozgrywki? Odpowiedział mi, że już zaraz. Sprawdziłam — żaden z artystów nie przygotowywał takiego utworu pod mecze — pomyślałam, że to przestrzeń dla mnie” czytamy. 

Dziennikarze Plejady zapytali dziennikarkę o więcej szczegółów. Chociaż Dorota Gardias dba o swoją prywatność, zdradziła jednak, że jej nowa miłość na związek z tematem jej piosenki. „Nie bardzo chcę o tym mówić, gdyż nie mam takiej potrzeby, żeby też opowiadać o swoim życiu prywatnym, ale też jestem dorosłą osobą — jestem w związku i też nie mam zamiaru tego ukrywać. Nie będę ukrywać się przed ludźmi, że mam partnera. Faktycznie, mój partner związany jest z piłką nożną” wyznała. Nie powiedziała jednak, o kogo dokładnie chodzi. Na jej mediach społecznościowych też na próżno szukać zdjęć z partnerem. Wygląda na to, że szybko nie dowiemy się, kto rozkochał w sobie prezenterkę.  

Sprawdź też: Ukrywała swoją przeszłość, prawdę wyznała po latach. Danuta Stenka gorzko o dawnym życiu

Dorota Gardias, Viva! 18/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/ DAS Agency

Dorota Gardias, Viva! 18/2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.