Poznaj historię ich niezwykłej miłości!

Olga Figaszewska 6 kwietnia 2018 16:00

Te niezwykłe emocje przeżywali już Barbara Kurdej-Szatan z mężem, a także Jan i Lenka Kilmentowie. Już w piątek w finałowym odcinku programu The Story Of My Life. Historia naszego życia doświadczą ich Czesław i Dorota Mozilowie. Muzyk do niedawna uchodził za wiecznego amanta polskiego-show biznesu. Znany z miłosnych podbojów, hulaszczego trybu życia... Przeszedł jednak diametralną przemian i wpadł w siła miłości. Ich ślub owiany był tajemnicą. Po ponad roku, para postanowiła opowiedzieć historię swojej miłości Katarzynie Montgomery. Jak się poznali? Co zdradzą na temat najpiękniejszego dnia w ich życiu?

Czesław i Dorota Mozilowie w The Story Of My Life. Historia naszego życia

Czesław Mozil już dziś wystąpi z żoną Dorotą w programie Polsatu. Razem opowiedzą historię swojej miłości. „Mam bardzo, bardzo mądrą, inteligentną żonę, kobietę”, zdradził Katarzynie Montgomery muzyk. „I jeszcze piękną”, dodała Dorota. Jak wyobrażają sobie wspólną przyszłość za 25 i 50 lat? Jak będą wówczas wyglądać?

Czesław i Dorota Mozilowie historia miłości

Pod koniec stycznia ubiegłego roku, media rozpisywały się na temat oświadczyn i rychłego ślubu Czesława Mozila z wieloletnią wspólniczką, projektantką Dorotą Zielińską. Od 2012 roku tworzą razem markę ubrań dla dzieci, a także, jak się okazało, szczęśliwy związek. Odkąd Dorota pojawiła się w życiu Czesława, coraz częściej mówiło się o tym, że może muzyk w końcu przestanie uciekać przed miłością.

W 2016 roku w wywiadzie dla Party Mozil, mówił: „Nadal mam obok siebie grono pięknych i mądrych koleżanek, ale w sercu tylko jedną kobietę, Dorotę. Kocham ją, jestem szczęśliwy i wiem, że chcę być z nią do końca życia”. Kto by pomyślał? W końcu Czesław Mozil jeszcze kilka lat temu uparcie twierdził, że nie może się zakochać. Dzięki Dorocie ustatkował się, wolny czas spędza z ukochaną i nie myśli nawet o całonocnym imprezowaniu.

Czesław Mozil o tym, że razem z ukochaną stanęli na ślubnym kobiercu, poinformował rok temu w programie Filipa Nowobilskiego Duży w maluchu. Podczas rozmowy zdradził wiele szczegółów. Skromna uroczystość odbyła się 17 grudnia 2016 i była utrzymana w ścisłej tajemnicy. Nie chciał, by informacja przedostała się do mediów. Nawet fotograf nie wiedział, że to wesele! Najważniejsze było dla nich to, by spędzić ten dzień wraz z bliskimi.

 „Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało dwa tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jeśli ktoś chce porady, jak tanio zorganizować wesele, służę pomocą. Jestem ekspertem!”, mówił podczas wywiadu.

Dziś Czesław i Dorota Mozilowie wystąpią w finałowym odcinku programu The Story Of My Life. Historia naszego życia. Będziecie oglądać?  

1/4
Czesław Mozil z żoną Dorotą
Copyright @materiały prasowe/Krystian Szczęsny
1/4

2/4
Czesław Mozil z żoną Dorotą
Copyright @materiały prasowe/Krystian Szczęsny
2/4

3/4
Czesław Mozil z żoną Dorotą
Copyright @materiały prasowe/Krystian Szczęsny
3/4

4/4
Czesław Mozil z żoną Dorotą
Copyright @materiały prasowe/Krystian Szczęsny
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.