Z ŻYCIA GWIAZD

Dorota i Czesław Mozilowie w pierwszym wspólnym wywiadzie!

Poznaj historię ich niezwykłej miłości!

Olga Figaszewska 6 kwietnia 2018 16:00

Te niezwykłe emocje przeżywali już Barbara Kurdej-Szatan z mężem, a także Jan i Lenka Kilmentowie. Już w piątek w finałowym odcinku programu The Story Of My Life. Historia naszego życia doświadczą ich Czesław i Dorota Mozilowie. Muzyk do niedawna uchodził za wiecznego amanta polskiego-show biznesu. Znany z miłosnych podbojów, hulaszczego trybu życia... Przeszedł jednak diametralną przemian i wpadł w siła miłości. Ich ślub owiany był tajemnicą. Po ponad roku, para postanowiła opowiedzieć historię swojej miłości Katarzynie Montgomery. Jak się poznali? Co zdradzą na temat najpiękniejszego dnia w ich życiu?

Czesław i Dorota Mozilowie w The Story Of My Life. Historia naszego życia

Czesław Mozil już dziś wystąpi z żoną Dorotą w programie Polsatu. Razem opowiedzą historię swojej miłości. „Mam bardzo, bardzo mądrą, inteligentną żonę, kobietę”, zdradził Katarzynie Montgomery muzyk. „I jeszcze piękną”, dodała Dorota. Jak wyobrażają sobie wspólną przyszłość za 25 i 50 lat? Jak będą wówczas wyglądać?

Czesław i Dorota Mozilowie historia miłości

Pod koniec stycznia ubiegłego roku, media rozpisywały się na temat oświadczyn i rychłego ślubu Czesława Mozila z wieloletnią wspólniczką, projektantką Dorotą Zielińską. Od 2012 roku tworzą razem markę ubrań dla dzieci, a także, jak się okazało, szczęśliwy związek. Odkąd Dorota pojawiła się w życiu Czesława, coraz częściej mówiło się o tym, że może muzyk w końcu przestanie uciekać przed miłością.

W 2016 roku w wywiadzie dla Party Mozil, mówił: „Nadal mam obok siebie grono pięknych i mądrych koleżanek, ale w sercu tylko jedną kobietę, Dorotę. Kocham ją, jestem szczęśliwy i wiem, że chcę być z nią do końca życia”. Kto by pomyślał? W końcu Czesław Mozil jeszcze kilka lat temu uparcie twierdził, że nie może się zakochać. Dzięki Dorocie ustatkował się, wolny czas spędza z ukochaną i nie myśli nawet o całonocnym imprezowaniu.

Czesław Mozil o tym, że razem z ukochaną stanęli na ślubnym kobiercu, poinformował rok temu w programie Filipa Nowobilskiego Duży w maluchu. Podczas rozmowy zdradził wiele szczegółów. Skromna uroczystość odbyła się 17 grudnia 2016 i była utrzymana w ścisłej tajemnicy. Nie chciał, by informacja przedostała się do mediów. Nawet fotograf nie wiedział, że to wesele! Najważniejsze było dla nich to, by spędzić ten dzień wraz z bliskimi.

 „Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało dwa tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jeśli ktoś chce porady, jak tanio zorganizować wesele, służę pomocą. Jestem ekspertem!”, mówił podczas wywiadu.

Dziś Czesław i Dorota Mozilowie wystąpią w finałowym odcinku programu The Story Of My Life. Historia naszego życia. Będziecie oglądać?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.