Tak mieszka Dorota Szelągowska domy gwiazd
Fot. Facebook @Dorota Szelągowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska pierwszy raz opowiedziała o mężu! Wiemy, kim jest!

Jej nowy związek oparty jest na partnerstwie

Olga Figaszewska 8 maja 2018 11:00
Tak mieszka Dorota Szelągowska domy gwiazd
Fot. Facebook @Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska strzeże swojej prywatności. Jednak niedawno uchyliła rąbka tajemnicy. W jej życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja. Właśnie weszła na plan swojego nowego programu Dorota inspiruje, na świecie pojawiła się jej córeczka Wandzia, a niedawno... wyszła za mąż! Kim jest wybranek jej serca?

Ślub Doroty Szelągowskiej

Dotychczas poświęcała się pracy, a teraz chce mieć więcej czasu dla rodziny. Chociaż prywatność jej rodziny stała się dla niej priorytetem, a gwiazda sukcesywnie unikała rozmów z dziennikarzami, niedawno w wywiadzie dla Twojego Stylu Dorota Szelągowska potwierdziła, że wyszła za mąż!

„Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia”, wyjawiła Dorota.

Kim jest mąż Doroty Szelągowskiej?

Jak udało się dowiedzieć dwutygodnikowi Party, wybranek gwiazdy ma na imię Michał, jest góralem z Zakopanego. Zakochani poznali się w pracy. Dorota Szelągowska była już raz żoną. Małżeństwo z Adamem Sztabą trwało dwa lata. Jednak jak komentują znajomi prezenterki, w końcu trafiła na odpowiedniego mężczyznę.

„Jej nowy związek oparty jest na partnerstwie. W nocy do Wandy wstają oboje, domem zajmują się po połowie, Michał rano robi śniadanie, a wieczorem razem grają w planszówki albo czytają ulubione komiksy”,  zdradza znajomy pary.

Jakie plany mają zakochani na najbliższe tygodnie? Wspólnie będą remontować przytulny  dom na Warmii, gdzie mają aż trzy koty i psa. Dorota chce tam spędzić cały lipiec wraz z mężem, synem Antkiem i córeczką Wandzią. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.