Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Gardias zmaga się z COVID-19. Wydała oświadczenie: Cały czas przebywam w szpitalu”

Prezenterka wyjawiła też, jak czuje się jej 7-letnia córka

Rafał Kowalski 2 października 2020 08:52
Dorota Gardias
Fot. materiały prasowe

Kilka dni temu do sieci przedostała się nieoficjalnie informacja o tym, że Dorota Gardias jest zakażona koronawirusem. Niestety stan gwiazdy TVN nie pozwalał na to, by spędziła ona czas kwarantanny w domu. Potrzebna była hospitalizacja. Dziś, kilkanaście minut temu, znana pogodynka wydała oficjalne oświadczenie, którym rozwiewa wszystkie wątpliwości.

Dorota Gardias o stanie zdrowia swoim i córki. Obie mają COVID-19

Dziś o poranku na Instagramie Doroty Gardias pojawił się długi wpis. Pogodynka tłumaczy w nim, jaka jest prawda na temat przechodzonego przez nią koronawirusa. „W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuję za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie. To dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna. Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID...”, napisała gwiazda TVN.

Dalej zaznaczyła że dalej przebywa w klinice. „Mojemu życiu nic nie zagraża... Jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej”, dopisała Dorota Gardias. Wiele osób nie wiedziało, że także 7-letnia córka prezenterki jest zakażona COVID-19. Teraz te informacje zostały potwierdzone. „Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze. Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy!”, zakończyła swój wpis gwiazda TVN.

Wczoraj stacja TVN zapewniła w swoim oświadczeniu, że żaden inny pracownik firmy mający kontakt z Dorotą Gardias nie wykazuje objawów koronawirusa. „Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu”, czytamy w komunikacie.

Pogodynce i jej córce życzymy dużo zdrowia i czekamy na kolejne pozytywne informacje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry wszystkim 💚 W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą przesyłacie nieustannie 🙏🏻 to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna 🙏🏻🍀. Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID ... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze 🙏🏻 Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! DG #bedziedobrze #pozytywnemyślenie #damyrade

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.