Dorota Gardias 2020
Fot. Instagram/Dorota Gardias
O TYM JEST GŁOŚNO

Zarażona koronawirusem Dorota Gardias przebywa w szpitalu. Jest oficjalne oświadczenie 

Biuro prasowe TVN potwierdza doniesienia

Redakcja VIVA! 30 września 2020 18:58
Dorota Gardias 2020
Fot. Instagram/Dorota Gardias

Dorota Gardias jest zarażona koronawirusem i przebywa w szpitalu. Poinformował o tym Super Express. Jej stan zdrowia ma być poważny. Jak podaje Fakt, informację tę potwierdziło biuro prasowe TVN w wydanym oświadczeniu. 

Dorota Gardias zarażona koronawirusem. Przebywa w szpitalu

Prezenterka najprawdopodobniej zaraziło się od swojej 7-letniej córeczki. Tak twierdzi informator Super Expressu. "W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła COVIDEM swoją mamę. Leży w sali podłączona pod tlen. Czuje się bardzo źle", powiedziała przyjaciółka gwiazdy. Wraz z Dorotą Gardias w szpitalu przebywa właśnie jej córka. "Hania jest praktycznie bezobjawowa. Ma jedynie lekką temperaturę", dodaje. 

Informację o stanie zdrowia Doroty Gardias potwierdziło biuro prasowe TVN. 

"Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu", podaje. 

"Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy. W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają.  Jednocześnie informujemy, że wszystkich pracowników naszej firmy obowiązuje wzmożony reżim sanitarny, polityka zachowania dystansu, noszenie maseczek oraz system pracy zmianowej (podział na grupy i strefy)", informuje Fakt biuro prasowe TVN. 

Zarówno prezenterka, jak i jej agent póki co nie odnieśli się doniesień.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sunny #happy #love #power #energy

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.