Dorota Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dorota Gardias rozstała się z partnerem!

Prawda wyszła na jaw przy okazji włamania do jego domu...

Weronika Kostyra 23 grudnia 2018 15:02
Dorota Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias

Wczoraj Internet elektryzowała wiadomość, że włamywacze okradli dom Doroty Gardias. Informację opublikował jej partner Krzysztof Sawicki, załączając zdjęcie z monitoringu. Nikogo z domowników na szczęście nie było wtedy w domu i nikomu nic się nie stało. Za sprawą tego wydarzenie na jaw wyszła zaskakująca informacja – Dorota Gardias od sześciu miesięcy nie mieszka już w okradzionym domu, ponieważ rozstała się z partnerem!

Rozstanie Doroty Gardias

Zaniepokojeni dziennikarze Jastrząb Post próbowali wyjaśnić wczoraj, czy pogodynka i jej córka Hania na pewno są bezpieczne. Informację potwierdził jej menadżer, podając prawdziwy podód. „Od ponad pół roku Dorota Gardias nie jest partnerką Krzysztofa Sawickiego. W związku z tym od tego czasu nie zamieszkuje domu w Wilanowie. Informacje pojawiające się w mediach dot. włamania do posiadłości jej nie dotyczą”, powiedział Arkadiusz Krzywkowski.

Włamanie miało jednak miejsce naprawdę i Krzysztof Sawicki współpracuje już z policją, aby odnaleźć sprawców, którzy w bezczelny sposób okradli go przed samymi świętami. „Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. W domu nikogo nie było na szczęście. Wracam do Polski. Nie jestem w stanie odebrać wszystkich tel. Jak tylko będę wiedział więcej, dam znać. Nagranie ma już policja i cbś”, czytamy na Facebooku byłego partnera Doroty Gardias. Niestety to nie pierwszy raz, kiedy doszło do włamania do jego domu. Dwa lata temu miała miejsce podobna sytuacja. 

Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?