Dorota Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dorota Gardias rozstała się z partnerem!

Prawda wyszła na jaw przy okazji włamania do jego domu...

Weronika Kostyra 23 grudnia 2018 15:02
Dorota Gardias
Fot. Instagram @dorotagardias

Wczoraj Internet elektryzowała wiadomość, że włamywacze okradli dom Doroty Gardias. Informację opublikował jej partner Krzysztof Sawicki, załączając zdjęcie z monitoringu. Nikogo z domowników na szczęście nie było wtedy w domu i nikomu nic się nie stało. Za sprawą tego wydarzenie na jaw wyszła zaskakująca informacja – Dorota Gardias od sześciu miesięcy nie mieszka już w okradzionym domu, ponieważ rozstała się z partnerem!

Rozstanie Doroty Gardias

Zaniepokojeni dziennikarze Jastrząb Post próbowali wyjaśnić wczoraj, czy pogodynka i jej córka Hania na pewno są bezpieczne. Informację potwierdził jej menadżer, podając prawdziwy podód. „Od ponad pół roku Dorota Gardias nie jest partnerką Krzysztofa Sawickiego. W związku z tym od tego czasu nie zamieszkuje domu w Wilanowie. Informacje pojawiające się w mediach dot. włamania do posiadłości jej nie dotyczą”, powiedział Arkadiusz Krzywkowski.

Włamanie miało jednak miejsce naprawdę i Krzysztof Sawicki współpracuje już z policją, aby odnaleźć sprawców, którzy w bezczelny sposób okradli go przed samymi świętami. „Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. W domu nikogo nie było na szczęście. Wracam do Polski. Nie jestem w stanie odebrać wszystkich tel. Jak tylko będę wiedział więcej, dam znać. Nagranie ma już policja i cbś”, czytamy na Facebooku byłego partnera Doroty Gardias. Niestety to nie pierwszy raz, kiedy doszło do włamania do jego domu. Dwa lata temu miała miejsce podobna sytuacja. 

Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?