O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Chotecka opowiedziała o początkach związku z Radosławem Pazurą!

Są małżeństwem już 17 lat

Sabina Zięba 11 maja 2020 16:05

Dorota Chotecka i Radosław Pazura od lat uchodzą za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Choć trzymają się raczej z dala od mediów, a ich życie prywatne nie jest na świeczniku, wiadomo, że są ze sobą bardzo szczęśliwi i wspólnie wychowują 13-letnią córkę, Klarę Marię. Teraz w programie Demakijaż opowiedzieli o początkach swojej relacji. Jak zaczęło się ich uczucie?

Związek Choteckiej i Pazury

Od kilku sezonów Krzysztof Ibisz prowadzi w telewizji Polsat Café program, w którym zaproszone gwiazdy opowiadają o życiu, sukcesach oraz upadkach. Niejednokrotnie odkrywają tajemnice i dzielą się szczerymi przemyśleniami. W dobie koronawirusa Demakijaż zaprzestano nagrywać w studio, a wywiady zaczęły być przeprowadzane online. W najnowszym odcinku z dziennikarzem stacji połączyli się Dorota Chotecka i Radosław Pazura. W intymnej rozmowie opowiedzieli o swoim małżeństwie.

Okazuje się, że to aktorka jako pierwsza spodobała się bratu Cezarego Pazury. W rozmowie z Ibiszem porównał on żonę do Marylin Monroe i sięgając myślami do przeszłości, wspomniał o pierwszym wrażeniu, które na nim wywarła: „Zobaczyłem schodzącą gwiazdę po prostu”. Na te słowa rozbawiona Chotecka odparła, że Radosław zwrócił na nią uwagę wyłącznie przez jej figurę: „Guzik prawda, nogi mu się moje podobały”.

Gdy Radosławowi już udało się zdobyć aktorkę, o swoim związku poinformowali rodziców. Dorota zdradziła, jak to przyjęli: „Mama powiedziała - ojejku, byleby nie był tylko gołodu*iec!”. Od tamtej pory minęło już kilkanaście lat. Wiadomo, że przeżyli kryzys i mieli się rozstać, ale dziś są bardzo szczęśliwi.

Mimo wszystko, jak w każdym małżeństwie, nie unikają kłótni. Artystka przyznała, że to ona jest osobą, która częściej się obraża, a powodem do drobnych niesnasek mogą być, chociażby niezasłonięte żaluzje. Dodała: „Jak Radek się obraża, to raz na pięć lat”. Równocześnie dbają jednak o temperaturę w związku, wręczając sobie podarki bez okazji. Dorota Chotecka zdradziła: „Dużo jest takich prezentów niespodzianek. O kwiatach nie wspomnę, bo są zawsze, ale np. potrafi kupić mi piękną biżuterię, naprawdę piękną”.

Podczas wywiadu wyglądali na niezwykle zakochanych. Oby każdą parę po kilkunastu latach wspólnego życia łączyło takie uczucie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Polsat Cafe (@polsatcafeofficial)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.