Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dominika Gwit jednak nie wyjdzie za mąż?

Ślub miał odbyć się już wkrótce...

Weronika Kostyra 21 czerwca 2018 12:00
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Rok temu Dominika Gwit i jej ukochany zaręczyli się. Partner aktorki oświadczył się jej w urodziny, które spędzali razem na Mazurach. „Dostałam najpiękniejszy prezent na urodziny. Szykuję się do ślubu”, cieszyła się wtedy we wpisie na Instagramie. Od tamtej pory planowali uroczystość, która miała odbyć się tego lata. Pojawiły się jednak wątpliwość czy do ślubu w ogóle dojdzie…

Dominika Gwit nie wyjdzie za mąż?

Aktorka i Wojciech Dunaszewski chcieli stanąć na ślubnym kobiercu w wakacje. Szczęśliwa i podekscytowana gwiazda chętnie opowiadała o tym, że ślub to spełnienie jej marzeń. „Potwierdzam, zaręczyłam się w swoje urodziny, jestem cudownie i szczęśliwie zakochana, szykuję się do ślubu i jest czad. To nie będzie impreza w błysku fleszy, tylko taka dla przyjaciół i dla rodziny, ja chcę się tam czuć dobrze, ma być świetna muzyka, super tańce, najbliżsi, dobre jedzenie i ma być mega, mega, mega!”, mówiła tuż po zaręczynach w rozmowie z Wideoportalem.pl.

Teraz, tuż przed planowanym terminem mówi się o tym, że prawdopodobnie ślub się nie odbędzie, bo… nie został zorganizowany! Dominika Gwit jest przytłoczona pracą i podobno nie znalazła czasu na przygotowanie wymarzonego ślubu i wesela. „Lekko się przeliczyła. Gdy siadła do planowania ślubu, zrozumiała, że nie wyrobi się w tym roku. Wciąż gra ostatnie spektakle Szalonych nożyczek, a za chwilę zaczyna próby do nowej sztuki, którą jest bardzo podekscytowana.  Wojtek nie widzi problemu w tym, że ślub nie odbędzie się w planowanym terminie. Oboje w ogóle się tym nie przejmują. Według nich najważniejsze, że są zakochani i szczęśliwi. A ceremonia nie ucieknie”, zdradziło źródło Faktu.

Z tego samego powodu aktorka deklarowała niedawno, że nie planuje jeszcze powiększenia rodziny. „Na razie o tym nie myślę, ja mam tyle pracy, że jak przyjdzie czas, to wtedy będę myśleć!”, powiedziała Wideoportalowi.pl.

Informacje o przełożeniu ślubu są jednak na razie tylko plotką. Jastrząbpost przekonuje, że suknia ślubna jest gotowa, a sama aktorka nie wypowiadała się ostatnio na ten temat. 

Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Fot. East News

Dominika Gwit promuje otyłość czy walczy o normalność?
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…