Doda, Emil Stępień, ślub
Fot. Facebook/Doda
O TYM JEST GŁOŚNO

Doda podzieliła się z fanami teledyskiem ślubnym! Jak wyglądała uroczystość?

„Myślałam, że już nigdy się nie zakocham”

Olga Figaszewska 7 maja 2018 11:15
Doda, Emil Stępień, ślub
Fot. Facebook/Doda

Doda podzieliła się z fanami wyjątkowym nagraniem ze ślubu i wesela. Jak wyglądała uroczystość? Do jakiej piosenki para wykonała swój pierwszy taniec? Sprawdźcie!

Teledysk ślubny Dody

W poniedziałek Doda opublikował nowy teledysk do utworu zespołu Virgin Miłość na etat. Nagranie zostało zrealizowane podczas ślubu gwiazdy. Utwór i film będą dla nowożeńców najpiękniejszą pamiątką.

„Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam… Tak powstała piosenka „Miłość na etat”.

Nie sądziłam, że 2,5 roku później będę tańczyć do niej swój pierwszy taniec na weselu z mężczyzną, który z mojego przyjaciela… stał się moim mężem, miłością! Nie sądziłam, że jej treść będzie tak idealnie pasowała do tego, co przyniosło mi niespodziewanie życie. Ta historia jest dla mnie totalnie zaskakująca i wyjątkowa. Wierzę, że jest to również nadzieja dla wielu z Was :) Do puenty – nietypowa żona, więc i nietypowy prezent ślubny :) Ponieważ muzyka to moja druga miłość, dedykujemy Ci Kochany ten utwór i film, w którego montażu uczestniczyłam, na pamiątkę najpiękniejszego dnia w Naszym życiu :)”, napisała na Instagramie Doda.

Ślub Dody i Emila Stępnia

Piosenkarka długo szukała miłości. Prawdziwej, opartej na szacunku, lojalności, zaufaniu. Na szczęście przyszła niespodziewanie i zrodziła się z przyjaźni. Kilka tygodni Doda i Emil Stępień wzięli cichy ślub cywilny w rodzinnym Ciechanowie. Kościelny ślub odbył się w Hiszpanii, w miejscu, gdzie Emil poprosił ją o rękę. Kameralna uroczystość dla 50 osób odbyła się w hiszpańskiej Marbelli. Goście zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu Villa Padierna Palace. 

„W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem”, napisała ogłaszając cudowną wiadomość za pośrednictwem Instagrama. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.