Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książę Harry bardzo często trzyma rękę na brzuchu. Już wiadomo, dlaczego! 

Tajemnica jego zachowania wyszła na jaw!

Gabriela Czernecka 30 września 2019 07:54
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Ciekawostki o rodzinie królewskiej cieszą się ogromną popularnością. Bez względu na to, czy dotyczą starszych czy młodszych członków rodziny Windsorów - fani z niecierpliwością wyczekują odpowiedzi na zadawane przez nich pytania. A te potrafią być naprawdę nietypowe. Gdy tylko na świat przyszedł Archie, internauci pytali czy syn Harry'ego jest rudy. Gdy Meghan zaczęła się pojawiać u boku księcia, zwrócono uwagę, że nosi za duże buty. Ta tajemnica również bardzo szybko została rozwiązana. Od jakiegoś czasu coraz częściej pisano, że książę Harry w nietypowy sposób układa dłonie. Okazuje się, że jego zachowanie ma swoje wyjaśnienie. 

Dlaczego Harry trzyma rękę na brzuchu?

Od kilku dni książę Harry i księżna Meghan uczestniczą w podróży do Afryki. Plan wyjazdu obfituje w spotkania z przedstawicielami różnych organizacji, z młodymi mamami czy dziećmi. Książęca para Sussex miała już okazję odbyć podróż do Kapsztadu i Botswany, gdzie gdzie zapoznali się z muzealnymi eksponatami opowiadającymi o obszarze konkretnego miasta i mieszkańcach w latach dyskryminacji rasowej. Poznali członków fundacji Waves for Change, zobaczyli działania funduszu Lunchbox, który zapewnia posiłki dla szkół zarówno w miastach, jak i w obszarach wiejskich. 

Wizyta Harry'ego i Meghan w Afryce potrwa do 2 października, dzięki czemu fani rodziny królewskiej mogą na bieżąco obserwować ich działania. Oczywiście najwięcej uwagi poświęca się nie tylko zaangażowaniu książęcej pary, ale także... stylizacjom Meghan! Widać, że księżna doskonale przygotowała się do podróży - korzysta m.in. z kreacji, w których już ją widzieliśmy w ubiegłym roku, rzadko zakłada biżuterię, a częściej decyduje się na wygodne stylizacje. Teraz uwagę internautów zwrócił gest księcia Harry'ego.

Księżna Meghan, książę Harry, Royal tour 2019 Afryka, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Instagram

Wielu zwróciło uwagę, że książę Harry często układa ręce w pewien sposób. Jedną dłoń zazwyczaj trzym wzdłuż ciała, a drugą kładzie na brzuchu, tak jakby trzymał marynarkę. Na ten gest po raz pierwszy zwrócono uwagę przy ogłoszeniu zaręczyn, podczas których Harry trzymał jedną dłoń w nietypowy sposób.

Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Później wielokrotnie powtarzał ten gest podczas oficjalnych wyjść. Okazuje się, że nie jest on jednak przypadkowy. Podobno książę układa w ten sposób dłoń w sytuacjach... wyjątkowo stresujących! Harry nie przepada za publicznymi wydarzeniami, ale są one wpisane w jego działalność z ramienia królowej. Mówi się, że książę najbardziej lubi pojawiać się w towarzystwie żony, dzięki czemu jest mu nieco raźniej. Podczas samodzielnych spotkań z mediami czuje się onieśmielony, stąd ten gest dłoni jest reakcją na... stres! Wiedzieliście o tym? 

Książę Harry, Książe Harry o narodzinach royal baby
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…