Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w „The Voice of Poland”. Dlaczego?

Artystka miała „wynegocjowane wysokie stawki”

Ksenia Krasko 31 sierpnia 2021 13:03
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Program „The Voice of Poland” ma wielu fanów, nie tylko ze względu na utalentowanych uczestników, ale i trenerów, którzy często pokazują się z zupełnie innej strony. Na słynnych czerwonych fotelach zasiadało już wiele gwiazd – niektóre są związane z show od samego początku, inne wypróbowały się w tej roli tylko raz, a jeszcze inne wracają po kilku sezonach. Wielbiciele formatu liczyli, że na powrót zdecyduje się Edyta Górniak, jednak artystka odrzuciła propozycję produkcji. Dlaczego?

Edyta Górniak nie wróci do „The Voice of Poland”. Oświadczenie

Artystka wzięła udział w kilku edycjach programu „The Voice of Poland” – była trenerką nie tylko w wersji dla dorosłych, ale i w show „The Voice Kids”, w którym opiekowała się Roksaną Węgiel. Fani Edyty Górniak niejednokrotnie podkreślali, że wokalistka ma ogromną wiedzę i jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

Niektórzy widzowie liczyli, że wykonawczyni hitu „To nie ja” wróci na czerwony fotel w nowej edycji, jednak ona sama oświadczyła, że nie przyjęła tej propozycji. „Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony produkcji programu „The Voice of Poland”, jak i Telewizji Polskiej, nie mogłam przyjąć zaproszenia w tym sezonie. To była dla mnie wewnętrzna batalia i bardzo trudna decyzja”, wytłumaczyła na Instagramie.

ZOBACZ: Edyta Górniak znika z „The Voice of Poland”. Gwiazda wydała oświadczenie: „To była dla mnie wewnętrzna batalia...”

Edyta Górniak, The Voice Kids
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Edyta Górniak wyjaśniła w wywiadzie z TVP, że zmienia priorytety i chce po prostu odpocząć. „Nie robię już tak, żeby mieć zadyszkę, tylko mieć czas na życie. [...] Po raz pierwszy od trzydziestu lat pracy zawodowej miałam czas, żeby się zatrzymać i popatrzeć, jak rosną moje kwiaty. Uspokoiłam ten bieg, swoje serce, uzdrowiłam organizm, bo nie było na to nigdy czasu”, wyznała w niedawnej rozmowie.

Dlaczego Edyta Górniak zrezygnowała z „The Voice of Poland”?

Jak podają informatorzy, produkcja negocjowała z artystką, ale nawet bardzo dobre warunki finansowe nie zmotywowały jej do zmiany zdania. „Edyta miała wynegocjowane wysokie stawki. Wszystko było dogadane, ale nagle sama zrezygnowała, co wcale nie oznacza, że więcej jej nie zobaczymy w tym show”, ujawniła w rozmowie z magazynem „Party” osoba związana z programem „The Voice of Poland”.

Ostatecznie produkcja postawiła na nowe – i stare, ponieważ powracające – twarze. Nowa edycja show ma wystartować już 11 września. Będziecie oglądać? 

ZOBACZ: Znamy nazwiska nowych trenerów „The Voice of Poland”! Nie brakuje zaskoczeń. Kogo zabraknie, a kto... wróci na słynny fotel?

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…