Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Dlaczego Agnieszka Hyży trzymała ciążę w tajemnicy? Prezenterka podzieliła się tą informacją z fanami

Na Instagramie świeżo upieczonej mamy czytamy bardzo wzruszający wpis o macierzyństwie

Dorota Falkowska 17 listopada 2021 09:54
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wiadomość o powiększeniu rodziny bardzo długo utrzymywali w sekrecie. Cztery dni temu Agnieszka i Grzegorz Hyży podzielili się ze światem szczęśliwą informacją: powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Oboje mają już dzieci z poprzednich związków - Agnieszka Hyży jest mamą Marty z poprzedniego małżeństwa, a Grzegorz Hyży ma dwóch synów: Wiktora i Aleksandra. 

Dlaczego Agnieszka Hyży trzymała ciążę w tajemnicy?

O tym, że dziennikarka jest w stanie błogosławionym, przyszli rodzice podzielili się w mediach społecznościowych dopiero w siódmym miesiącu ciąży. Miało to bezpośredni związek z paroma przykrymi doświadczenia związanymi z poronieniami w przeszłości. „Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia”, wyznała na swoich mediach społecznościowych Agnieszka Hyży. Tym razem para doczekała się szczęśliwego rozwiązania. 

Kilka dni po narodzinach swojego dziecka, Grzegorz Hyży opublikował urocze zdjęcie z maluszkiem i zdradził, że powitali na świecie syna, Leona. Teraz, po pierwszych wspólnych dniach pełnych emocji i wzruszeń, prezenterka podzieliła się zdjęciem, na którym wspólnie z Grzegorzem Hyży trzymają Leona w objęciach. Uroczy kadr podpisała wzruszającymi słowami o wyczekiwanym macierzyństwie. Agnieszka Hyży wyjawiła przy tym, dlaczego zdecydowała się trzymać ciążę w tajemnicy. 

Zobacz także: Na przekór wszystkim! Oto historia miłości Agnieszki i Grzegorza Hyży

"Długo czekaliśmy z podzieleniem się wiadomością o tym, że nasza rodzina się powiększy. Informacja o tym, że mały człowiek jest już na świecie, także dojrzewała w zaciszu domowym. Potrzebowaliśmy tych chwil tylko dla nas, ciesząc się spokojem i ucząc wzajemnie siebie od nowa. Będąc wszyscy razem, z naszymi dziećmi, gdy ochłonęliśmy po pierwszych pięknych wrażeniach, byliśmy gotowi by podzielić się tymi emocjami" - napisała na Instagramie.

Agnieszka Hyży dodała również, że w ostatnich dniach zalała ich fala gratulacji i ciepłych słów od internautów i bliskich. 

"Bezmiar gratulacji i dobrych życzeń, jakie spływają do nas od kilkunastu dni, jest onieśmielający" - czytamy.  

Czytaj także: Agnieszka Hyży ostro o hejcie i związku z Grzegorzem

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?