TYLKO U NAS!

Magda Gessler przeszła na dietę! Wiemy, co teraz je i czego unika

Jednego się nie spodziewaliśmy...

Rafał Kowalski 3 kwietnia 2019 08:02

Za nami prezentacja wiosennej oferty kanałów kobiecych i lifestylowych TVN i Discovery. Wśród bohaterów wydarzenia znalazła się Magda Gessler, której Sexy kuchnia produkowana dla Food Network jest hitem stacji. Podczas konferencji restauratorka przyznała się, że niedawno rozpoczęła dietę, dzięki której ubyło jej już kilka kilogramów. Zapytaliśmy gwiazdę o to, jak teraz wygląda jej codzienne menu.

Na jakiej diecie jest Magda Gessler? Porady, jak schudnąć

Myśleliśmy, że nad dietą znanej restauratorki czuwa sztab specjalistów, ale okazało się, że bardzo się myliliśmy. „Jadłospis dla mnie nie został skrupulatnie ułożony przez nikogo, bo ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść. Kieruję się intuicją, ale przede wszystkim wiedzą. Kto ma ją mieć, jeśli nie ja?”, powiedziała VIVIE.pl Magda Gessler.

Co więc je, a czego unika gwiazda Food Network? „Moje nowe nawyki polegają na tym, że nie jem już chleba. Jem za to bardzo dużo pomidorów oraz owoców, szczególnie grejpfrutów”, wyznała nam restauratorka.

A jakie jeszcze rady odnośnie diety ma restauratorka? Magda Gessler uważa, że warto zwracać uwagę na jedną rzecz – czy chcemy schudnąć, czy nie. „Pamiętajmy o tym, że często rzeczy, które wydają się nam zdrowe często są bardzo niedobre dla naszego organizmu. Np. sushi. Proszę się zastanowić, ile surowa ryba ze złego źródła potrafi mieć różnego rodzaju robaki. To jest już absolutna epidemia, jeśli chodzi na przykład o obecność w rybim mięsie nicieni.”, opowiedziała VIVIE.pl Gessler. „Ja jem sushi, ale tylko w sprawdzonych miejscach. Poznać je można łatwo, bo nawet jak nie wiemy, gdzie produkty dostarczane są regularnie, to widać to po ilości ludzi, którzy są w danym lokalu”, dodała.

Zobacz w galerii najnowsze zdjęcia kontrowersyjnej prowadzącej Kuchennych rewolucji. Widać, że dieta służy restauratorce. Wiosna na całego! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.