Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Dawid Kwiatkowski szczerze o seksie i swoim pierwszym razie!

Słowa młodego piosenkarza zaskakują... Powiedział za dużo?

Konrad Szczęsny 28 czerwca 2019 16:15
Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Ma tysiące oddanych fanek, gra mnóstwo koncertów i... jest niezwykle szczery, gdy udziela wywiadów. Nie inaczej jest w przypadku tego najnowszego, w którym Dawid Kwiatkowski musiał zmierzyć się z pytaniami na temat seksu. To, co zdradził, z pewnością zachwyci miłośników jego talentu!

Dawid Kwiatkowski o seksie i pierwszy razie

W rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem dla CKM 23-latek musiał zmierzyć się z naprawdę intymnymi zagadnieniami, bo dotyczącymi... swoich pierwszych razów. Wnioskując jednak po jego odpowiedziach, nie był ani zawstydzony, ani zakłopotany. Wręcz przeciwnie. Ze swobodą opowiadał pikantne anegdoty ze swojego życia prywatnego, dotyczące m.in. pierwszego wypitego alkoholu oraz pierwszego seksu. Kiedy to miało miejsce?

„Mam urodziny 1 stycznia, więc pewnego razu w sylwestra dostałem taki prezent od mojej dziewczyny. Była ode mnie trzy lata starsza, więc wiedziała, co i jak”, zdradził.

Dawid Kwiatkowski o nagości

Dawid Kwiatkowski jest także miłośnikiem... negliżu. Okazuje się, że choć na scenie i w trakcie oficjalnych wyjść lubi eksperymentować z modą i zaskakuje stylizacjami, w domowym zaciszu zrzuca zbędne odzienie zaraz po przekroczeniu progu!

„Pierwsze, co robię, jak wchodzę do domu, to rozbieram się do naga. Tak mi jest po prostu wygodnie”, zwierzył się zadziornie.

Dla fanek młodego wokalisty wizja nagiego idola jest z pewnością niezwykle kusząca. Tym bardziej, że od czasu do czasu zamieszcza on na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w samej bieliźnie bądź kąpielówkach...  

Dawid Kwiatkowski opowiedział w wywiadzie o swoim pierwszym razie:

Najlepsze męskie klaty na Instagramie: Kwiatkowski, Pniewski, Szpak, Stanek, Lewandowski, Krychowiak, Majdan
Fot. Instagram

Dawid Kwiatkowski zdradził także, że lubi chodzić po domu nago:

Najlepsze męskie klaty na Instagramie: Kwiatkowski, Pniewski, Szpak, Stanek, Lewandowski, Krychowiak, Majdan
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.