Davide Astori
SPORT

Davide Astori nie żyje! Co było przyczyną śmierci 31-letniego piłkarza?

O niewyjaśnionej śmierci włoskiego piłkarza pisze cały świat!

Damian Duda 5 marca 2018 10:00
Davide Astori

O tajemniczej śmierci włoskiego piłkarza piszą media na całym świecie. 31-letni Davide Astori zmarł w pokoju hotelowym, w którym został znaleziony przez jednego z kolegów z drużyny. Jaka była przyczyna śmierci piłkarza?

Davide Astori — przyczyny śmierci

Informacja o śmierci piłkarza została potwierdzona przez władzę klubu ACF Fiorentina, którego był kapitanem. Astori przebywał na zgrupowaniu w mieście Udine na północy Włoch. Ta informacja jest tym bardziej szokująca, że 31-latek zostawił narzeczoną oraz ich dwuletnią córeczkę, Nicole. Włoskie media, nie chcą spekulować, co było przyczyną śmierci kapitana ACF Fiorentina. Jednak nieoficjalnie mówi się, że Astori cierpiał na ukrytą wadę serca. Co ciekawsze, zaledwie cztery dni wcześniej, piłkarz wraz z kolegami z drużyny przeszedł obowiązkowe badania serca, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości.

TAGI #sport

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.