Davide Astori
SPORT

Davide Astori nie żyje! Co było przyczyną śmierci 31-letniego piłkarza?

O niewyjaśnionej śmierci włoskiego piłkarza pisze cały świat!

Damian Duda 5 marca 2018 10:00
Davide Astori

O tajemniczej śmierci włoskiego piłkarza piszą media na całym świecie. 31-letni Davide Astori zmarł w pokoju hotelowym, w którym został znaleziony przez jednego z kolegów z drużyny. Jaka była przyczyna śmierci piłkarza?

Davide Astori — przyczyny śmierci

Informacja o śmierci piłkarza została potwierdzona przez władzę klubu ACF Fiorentina, którego był kapitanem. Astori przebywał na zgrupowaniu w mieście Udine na północy Włoch. Ta informacja jest tym bardziej szokująca, że 31-latek zostawił narzeczoną oraz ich dwuletnią córeczkę, Nicole. Włoskie media, nie chcą spekulować, co było przyczyną śmierci kapitana ACF Fiorentina. Jednak nieoficjalnie mówi się, że Astori cierpiał na ukrytą wadę serca. Co ciekawsze, zaledwie cztery dni wcześniej, piłkarz wraz z kolegami z drużyny przeszedł obowiązkowe badania serca, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości.

TAGI #sport

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.