Krzysztof Krawczyk nie żyje, Krzysztof Krawczyk na zdjęciu z 2015 rok
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News
POŻEGNANIE

Przyjaciel odda hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Pożegna go w wyjątkowy sposób

„Gdyby każdy tak żył, świat byłby piękniejszy”

Olga Figaszewska 9 kwietnia 2021 09:04
Krzysztof Krawczyk nie żyje, Krzysztof Krawczyk na zdjęciu z 2015 rok
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Śmierć Krzysztofa Krawczyka jest ogromnym ciosem dla rodziny, przyjaciół i fanów wspaniałego artysty. Ostatnie pożegnanie wokalisty odbędzie się w sobotę, 10 kwietnia. Na uroczystości pojawi się przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. Daniel Olbrychski pożegna go w piękny sposób…

Przyjaźń Krzysztofa Krawczyka i Daniela Olbrychskiego

Niewielu wiedziało, że Daniela Olbrychskiego i Krzysztofa Krawczyka łączyła niezwykła przyjaźń. W 2009 roku wykonywali wspólnie utwór Z kobietami to różnie bywało. 

,,To dusza człowiek. Jakby go wspominać to kojarzy się z takim dobrym, naiwnym dzieckiem. W dobrym tego słowa znaczeniu. Dobroć, otwartość, była dla niego czymś naturalnym, jak oddychanie. Takie duże, wspaniałe, dobre dziecko, na dodatek piekielnie zdolne", mówił aktor, wspominając Krzysztofa Krawczyka w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Wokalista był wspaniałym i empatycznym człowiekiem, dla którego ważni byli ludzie. Nic dziwnego, że cieszył się ogromną sympatią. Przyjaciół Krzysztof Krawczyk traktował jak rodzinę. 

Byliśmy bardzo blisko zaprzyjaźnieni z Krzysiem. Był bardzo ciepłym człowiekiem, który hołubił przyjaźń. Odwiedzaliśmy się wzajemnie. Krzyś z Ewą nocowali u nas w Podkowie, a raz nawet spędziliśmy wspólnie Święta Wielkanocne”, mówiła w rozmowie z Super Expressem żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska.

Zobacz też: Sąsiedzi poruszająco o Krzysztofie Krawczyku: „Czujemy się jakby ubyło kawałka nas samych”

Wspólne spotkania z artystą wspomina z sentymentem. Małżonkom tak trudno jest się pogodzić z tym, że Krzysztof Krawczyk odszedł… „Rozciągał miłość na przyjaciół i rodzinę. Z Ewą nie mieli własnych dzieci, więc córki jej siostry traktował jak własne, kochał je i dbał o nie. Na samym końcu myślał o sobie. Był prawdziwym chrześcijaninem, który żył według dekalogu. Gdyby każdy tak żył, świat byłby piękniejszy”, dodawała pani Krystyna.

Daniel Olbrychski pożegna Krzysztofa Krawczyka w wyjątkowy sposób

Daniel Olbrychski pożegna przyjaciela w wyjątkowy sposób… Odda hołd artyście podczas uroczystości pogrzebowych w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi w sobotę 10 kwietnia.

„Podczas mszy Daniel Olbrychski będzie czytał Pismo Święte. Przyjaźnili się, kochał Krawczyka”, dodał w rozmowie z Super Expressem Andrzej Kosmala, menadżer i przyjaciel artysty. 

Źródło: Super Express

Przyjaźń Krzysztofa Krawczyka i Daniela Olbrychskiego. Aktor pożegna Krzysztofa Krawczyka w wyjatkowy sposób
Fot. Jan Bogacz TVP/TVP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…