Krzysztof Cugowski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w hitowym serialu Netfliksa! Pokazał zdjęcia z planu

Znany tata jest z niego dumny!

Rafał Kowalski 26 marca 2021 14:44
Krzysztof Cugowski
Fot. East News

Synów z pierwszego małżeństwa Krzysztofa Cugowskiego publiczność zna doskonale. Wojciecha i Piotra z kapeli Bracia wielbiciele dobrej muzyki kojarzą ze wspólnych występów na scenie. Niewiele osób jednak wie, że lider Budki Suflera jest też tatą 23-letniego Krzysztofa juniora – to owoc jego drugiego małżeństwa. Młodzieniec stara się wejść w dorosłe życie nie wykorzystując popularności ojca i... udaje mu się to z sukcesami!

Czym zajmuje się Krzysztof Cugowski junior?

Czytaj też: „Wyszedłem z domu z teczką z dokumentami”. Krzysztof Cugowski o rozstaniu z żoną!

23-latek wyjechał kilka lat temu do Wielkiej Brytanii, bo tam znalazł dla siebie odpowiednie studia. W rozmowie z Faktem z 2019 roku jego tata przyznawał jednak, że syn nie tylko się uczy, ale i pracuje na swój rachunek. „Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca”, zdradzał Krzysztof Cugowski Faktowi.

Jedną z wielu pasji 23-latka jest moda. Syn wokalisty obdarował 1,5 roku temu lidera Budki Suflera specjalnie dla niego wybraną marynarką. „Niedawno przywiózł bratu na 40. urodziny piękny garnitur. Ja mam dostać od niego na Gwiazdkę marynarkę i czekam na to z niecierpliwością”, podkreślał jeszcze przed dostaniem prezentu Krzysztof Cugowski w Fakcie.

Czytaj też: To nie była łatwa decyzja... Krzysztof Cugowski martwi się o najmłodszego syna!

Krzysztof Cugowski junior w serialu Bridgertonowie

Krzysztof Cugowski junior pracą w sklepie robi wszystko, by… zostać aktorem! Po kilku miesiącach spędzonych w Polsce z powody koronawirusa, wrócił do Londynu i studiuje tam na Uniwersytecie w Winchester. Mimo niewielkiego doświadczenia 23-latek już dostał się do obsady romansu historycznego, który jest hitem Netfliksa. „Serial zaczynają kręcić pod koniec lipca. Zobaczymy. Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego na jeden sezon. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą”, opowiadał w 2019 roku o sukcesie syna Krzysztof Cugowski w Fakcie.

To ogromne osiągnięcie dla początkującego artysty, który właśnie pokazał zdjęcie z planu.

Duma musi rozpierać Krzysztofa Cugowskiego! Oby tak dalej! 

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego

Krzysztof Cugowski z synem Krzysztofem Cugowskim Juniorem
Fot. Jakub Orzechowski/Gazeta

Starsi synowie wokalisty Budki Suflera

Bracia i Krzysztof Cugowski na Polsat SuperHit Festiwal 2016

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…