Krzysztof Cugowski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Krzysztofa Cugowskiego zajął się... sprzedawaniem garniturów!

Znany tata jest z niego dumny!

Rafał Kowalski 5 grudnia 2019 07:44
Krzysztof Cugowski
Fot. East News

Synów z pierwszego małżeństwa Krzysztofa Cugowskiego publiczność zna doskonale. Wojciecha i Piotra z kapeli Bracia wielbiciele dobrej muzyki kojarzą ze wspólnych występów na scenie. Niewiele osób jednak wie, że lider Budki Suflera jest też tatą 21-letniego Krzysztofa juniora – to owoc jego drugiego małżeństwa. Młodzieniec stara się wejść w dorosłe życie nie wykorzystując popularności ojca.

Czym zajmuje się Krzysztof Cugowski junior?

21-latek wyjechał do Wielkiej Brytanii, bo tam znalazł dla siebie odpowiednie studia. W rozmowie z Faktem jego tata przyznaje jednak, że syn nie tylko się uczy, ale i pracuje na swój rachunek. „Syn pracuje w bardzo eleganckim sklepie z garniturami, marynarkami, koszulami i dodatkami. Na całym świecie młodzi ludzie, którzy studiują, coś robią. Byłoby za pięknie, gdyby wszyscy mieli od razu wszystko. My się cieszymy z żoną, bo dzięki temu on ma szacunek dla pieniądza i wie, jak wygląda praca”, zdradził Krzysztof Cugowski Faktowi.

Moda to kolejna wielka pasja 21-latka. Syn wokalisty niedługo obdaruje lidera Budki Suflera specjalnie dla niego wybraną marynarką. „Niedawno przywiózł bratu na 40. urodziny piękny garnitur. Ja mam dostać od niego na Gwiazdkę marynarkę i czekam na to z niecierpliwością”, podkreślił Krzysztof Cugowski w Fakcie.

Na koniec pragniemy dodać, że Krzysztof junior poza nauką i pracą w sklepie robi wszystko, by… zostać aktorem! Już niedługo na Netfliksa trafi romans historyczny, w którym zagrał 21-latek! To ogromny sukces dla początkującego artysty. Premiera w przyszłym roku!

Duma musi rozpierać Krzysztofa Cugowskiego! Oby tak dalej! 

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego

Krzysztof Cugowski z synem Krzysztofem Cugowskim Juniorem
Fot. Jakub Orzechowski/Gazeta

Starsi synowie wokalisty Budki Suflera

Bracia i Krzysztof Cugowski na Polsat SuperHit Festiwal 2016

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.