Czy Monika Richardson planuje czwarty ślub?
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Monika Richardson planuje czwarty ślub? Odpowiedź dziennikarki zaskakuje!

Czy Monika Richardson ma w planach czwarte małżeństwo? 

Dorota Falkowska 6 lipca 2021 07:41
Czy Monika Richardson planuje czwarty ślub?
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Monika Richardson od kilku miesięcy jest w nowym, szczęśliwym związku z Konradem Wojterkowskim. W ostatnim czasie para wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Dziennikarka postanowiła zdradzić kilka szczegółów na temat swojej nowej relacji i planów co do niej. 

Monika Richardson: rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim

11 lat po spotkaniu na planie programu TVN „S.O.S dla świata” kręconego w Belize, małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zakończyło się. W marcu dziennikarka rozstała się ze swoim trzecim mężem. Już w maju na światło dzienne wyszła nowa informacja o tym, że Richardson odnalazła szczęście u boku nowego partnera. 

Miesiąc później obserwatorzy profilu Moniki Richardson na Instagramie mogli zobaczyć pierwsze wspólne zdjęcie z Konradem Wojterkowskim. Para wybrała się wtedy na krótki urlop do Hiszpanii, a kiedy wrócili do Polski, pokazali się razem na ściance. Ostatnio można ich było także spotkać na VIP Corss 2021, gdzie Monika Richardson udzieliła wywiadu reporterce JastrząbPost.

Czytaj też: Monika Richardson gorzko o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim! „Byłam złodziejką męża”

Czy Monika Richardson planuje czwarte małżeństwo?

Monika Richardson zapytana w ostatnim wywiadzie o nowy związek, bardzo szczerze i otwarcie odpowiedziała na kilka osobistych pytań. 

„Nigdy nie należy mówić nigdy. W moim wieku byłoby to głupie. Ale nie mam jakiś szczególnych ambicji w tym kierunku, wydaje mi się, że trzykrotne stawanie na ślubnym kobiercu to jest niezła statystyka jak na nasz piękny kraj” - wyznała.

„Dla mnie tylko miłość się w życiu liczy. I nic innego. Ja całe życie dążyłam do tego, żeby być w szczęśliwym związku, w którym jest miłość. I to jest mój plan na życie i ja go nie zmieniam. Nie zmieni tego mój trzeci rozwód. Być może jestem skrajnie naiwna, też czytałam takie głosy, że jestem głupia i naiwna, ale taka umrę” - dodała dziennikarka. 

Monika Richardson wyjawiła także, jak poznała swojego nowego partnera: „Przez przyjaciół, znajomych. Świat jest taki mały, naprawdę. Wystarczy się rozejrzeć. Ja się bardzo długo nie rozglądałam”. 

Przeczytaj też: Monika Richardson chwali się nową miłością. Kto jest jej wybrankiem?

Czy Monika Richardson planuje czwarty ślub?
Fot. Pawel Wodzynski/East News
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.