księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan nie zamierza zajść w drugą ciążę, bo... adoptuje dziecko?!

Ta wiadomość wstrząsnęła Brytyjczykami

Sabina Zięba 18 sierpnia 2019 17:00
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Od momentu, gdy na świecie pojawił się mały Archie, media spekulują, kiedy przyjdzie czas na kolejną ciążę księżnej Meghan. Brytyjczycy przyjęli, że była aktorka podobnie, jak księżna Kate będzie chciała mieć gromadkę dzieci. Teraz wstrząsnęła nimi informacja, że małżonka księcia Harry'ego nie planuje ponownie cieszyć się zaokrąglonym brzuszkiem. Skąd taka decyzja?

Druga ciążą księżnej Meghan

Ostatnio książę Harry podsycił plotki o kolejnej ciąży, mówiąc w wywiadzie dla Vogue'a, że marzy mu się dwójka dzieci... ale ani jedno więcej. Dlaczego? Dla ochrony środowiska. Chce chronić planetę przed przeludnieniem i wykorzystywaniem niewielkich już zasobów naturalnych.

Z kolei specjalistka od brytyjskiej rodziny królewskiej, Katie Nicholl, wyznała w rozmowie z Express.co.uk: „Pragną rodzeństwa dla Archiego, więc możemy być pewni, że Meghan i Harry ogłoszą ciążę w przyszłym roku”.

Prawda jednak okazuje się zupełnie inna... Według serwisu RadarOnline książęca para już zdecydowała, że chce mieć dwójkę dzieci, ale drugie dziecko zamierzają adoptować. To naprawdę rewolucyjna decyzja, bo do tej pory nikt wcześniej w rodzinie królewskiej nie zdecydował się na podobny krok. Informator serwisu podaje: „Harry i Meghan zmierzą się z dużym sprzeciwem ze strony starszych pokoleń, ale są uparci”.

Myślicie, że królowa Elżbieta II wyrazi na to zgodę?  

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.