księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan nie zamierza zajść w drugą ciążę, bo... adoptuje dziecko?!

Ta wiadomość wstrząsnęła Brytyjczykami

Sabina Zięba 18 sierpnia 2019 17:00
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Od momentu, gdy na świecie pojawił się mały Archie, media spekulują, kiedy przyjdzie czas na kolejną ciążę księżnej Meghan. Brytyjczycy przyjęli, że była aktorka podobnie, jak księżna Kate będzie chciała mieć gromadkę dzieci. Teraz wstrząsnęła nimi informacja, że małżonka księcia Harry'ego nie planuje ponownie cieszyć się zaokrąglonym brzuszkiem. Skąd taka decyzja?

Druga ciążą księżnej Meghan

Ostatnio książę Harry podsycił plotki o kolejnej ciąży, mówiąc w wywiadzie dla Vogue'a, że marzy mu się dwójka dzieci... ale ani jedno więcej. Dlaczego? Dla ochrony środowiska. Chce chronić planetę przed przeludnieniem i wykorzystywaniem niewielkich już zasobów naturalnych.

Z kolei specjalistka od brytyjskiej rodziny królewskiej, Katie Nicholl, wyznała w rozmowie z Express.co.uk: „Pragną rodzeństwa dla Archiego, więc możemy być pewni, że Meghan i Harry ogłoszą ciążę w przyszłym roku”.

Prawda jednak okazuje się zupełnie inna... Według serwisu RadarOnline książęca para już zdecydowała, że chce mieć dwójkę dzieci, ale drugie dziecko zamierzają adoptować. To naprawdę rewolucyjna decyzja, bo do tej pory nikt wcześniej w rodzinie królewskiej nie zdecydował się na podobny krok. Informator serwisu podaje: „Harry i Meghan zmierzą się z dużym sprzeciwem ze strony starszych pokoleń, ale są uparci”.

Myślicie, że królowa Elżbieta II wyrazi na to zgodę?  

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.