Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski
Fot. Marlena Bielińska, Marta Wojtal/AGORA
O NICH JEST GŁOŚNO!

TYLKO U NAS! Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znów są razem?! Znamy prawdę!

Sylwia Olech 18 września 2017 17:00
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski
Fot. Marlena Bielińska, Marta Wojtal/AGORA

 

Byli razem na wycieczce w Amsterdamie, przyszli razem na imprezę… Ile prawdy jest w plotkach o tym, że Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znów do siebie wrócili?!

 

Czytaj też: Porowokuje, zachwyca, kusi... Te zdjęcia Mai Sablewskiej rozgrzewają jej fanów!

 

Historia związku Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego

Przez lata Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski byli jedną z najszczęśliwszych i najbarwniejszych par w polskim show-biznesie. Zaręczyli się już nawet (i to w Nowym Jorku!), planowali też ślubu. Jednak, w którymś momencie coś poszło nie tak… Po kilku rozstaniach i powrotach, para definitywnie rozstała się w sierpniu zeszłego roku. Wtedy Maja Sablewska skomentowała to rozstanie na Instagramie słowami: „Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś… może nie wiem czego chce / ale na pewno wiem czego nie chcę. Ja też wiem czego nie chcę… Szkoda życia. Jedno słowo: ULGA”.

 

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znowu razem
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski uchodzili za szczęśliwą parę!

 

Wojtek Mazolewski w białej koszuli

Stylowy duet na salonach, czyli Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski.

 

Polecamy: „Dziewczyna, zespoły i przede wszystkim syn”. Co jeszcze jest ważne dla Wojtka Mazolewskiego?

 

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski znów są razem?

Od ich rozstania minął rok. Niedawno przyszli razem na imprezę i choć nie pozowali razem na ściance, od razu pojawiły się plotki, że do siebie wrócili. Podobno byli też razem w Amsterdamie. I choć oboje nie komentują tych informacji, nam udało się dowiedzieć, czy rzeczywiście znów są razem?!

 

„Może dla niektórych to dziwne, ale nie każde rozstanie oznacza całkowite zerwanie kontaktów. Maja i Wojtek nie są parą, ale wciąż się przyjaźnią, bo po prostu się lubią. Ot, i cała tajemnica”, zdradza nam znajoma Sablewskiej.

 

Zaraz jednak dodaje: „To sytuacja na dziś. Kto wie jak się rozwinie…”.

 

My trzymamy kciuki za Mają i Wojtka, bo byli jedną z naszych ulubionych par!

 

Zobacz też: „Jestem małą rybką w akwarium pełnym piranii”. Maja Sablewska, 36 lat, od 15 lat w show-biznesie

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?