Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
TYLKO U NAS!

Jaką mamą jest Anna Mucha? Wychowanie dzieci nie zawsze jest łatwe...

„Jak sobie ostatnio myślałam o swoich rozczarowaniach macierzyństwem”

Olga Figaszewska 5 lutego 2019 16:52
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Jaką mamą jest Anna Mucha? I czy rozstała się z partnerem? Niedawno w mediach plotkowało się o rozpadzie związku jej i Marcela Sory. Aktorka do tej pory nie komentowała tych doniesień. Czy zdradziła coś na ten temat Anna Mucha w rozmowie z Piotrem Najsztubem?

Miło nam się rozmawia, ale… Czy „wracasz na rynek”? Jak się to mówi w Warszawie.

…?

Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to mówi się, że „wraca na rynek”.

Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania.

Nie będzie łatwiejsze. Jaką jesteś matką?

Jednak wyciągamy traumy (śmiech).

To są traumy?

Jak sobie ostatnio myślałam o swoich rozczarowaniach macierzyństwem, to okazało się, że te mniej fajne niespodzianki wcale nie czyhały w tych miejscach, w których się ich spodziewałam. Tylko nagle się okazało, że nienawidzę odrabiać szkolnych prac domowych.

Aaaa… Bo musisz je odrabiać z dziećmi! O tym nie pomyślałem.

Ja też nie! Wkurza mnie to, nienawidzę tego robić! Myślałam, że odrabianie prac domowych z dzieckiem to sama radość! Gówno prawda. Matematyki nie znoszę, nawet na poziomie dwa plus pięć.

Czy czasem nie okazało się, że jesteś „za głupia”, żeby odrabiać prace domowe? Bo ja bym sobie na pewno nie dał rady z wzorami, mnożeniem etc.

Oczywiście! Zresztą skąd mam wiedzieć, o której miną się pociągi, skoro „taki mamy klimat”, że nawet PKP tego nie wie! Widmo szkoły w tym najgorszym możliwym wydaniu wraca do ciebie i zaczynasz to znowu przerabiać już jako dorosła, świadoma osoba. I to jest koszmar! Może jak „będziemy” w starszej klasie…

Co jeszcze w nowej VIVE! 3/2019?

Dlaczego Anna Mucha nie została prawniczką, nie wybrała kariery w Hollywood i… czy „wraca na rynek”?
Aleksandra Kurzak i Roberto Alagna - połączyła ich opera… „Napój miłosny” wystawiona w londyńskiej Covent Garden – przypadek czy przeznaczenie?Tajemnice najsłynniejszego małżeństwa na świecie, królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Co ukształtowało Patryk Vegę jako twórcę, skąd czerpie motywację, co sprawiło, że zwrócił się do Boga. Ilona Łepkowska: „Nie jestem księżniczką w zamku na szklanej górze – wiem, jak życie może kopnąć w tyłek”, mówi królowa polskich seriali. A także: w Las Vegas ślub może wziąć każda para, która uzyska tak zwany marriage license. I może go udzielić sam… Elvis Presley.  

Anna Mucha, Viva! 3/2018, OKŁADKA
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.