Księżna Kate i książę William
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kolejne doniesienia dotyczące czwartej ciąży księżnej! Kate urodzi bliźnięta?

Byłyby to pierwsze bliźnięta w rodzinie królewskiej od 600 lat!

Weronika Kostyra 17 września 2019 14:56
Księżna Kate i książę William
Fot. East News

Media od kilku dni żyją informacją o czwartej ciąży księżnej Kate. Mimo że dwór królewski nie potwierdził tej informacji, pojawia się coraz więcej sygnałów świadczących o tym, że książę William i księżna Kate niedługo ponownie mogą zostać rodzicami. Bukmacherzy są przekonani, że książęca para Cambridge lada chwila ogłosi, że spodziewa się czwartego dziecka. Mówi się, że radosna nowina zostanie przekazana światu do końca tego roku. Świadczą o tym najnowsze zdjęcia księżnej, a także słowa księżniczki Charlotte, która zdradziła dzieciom w szkole, że jej mama niedługo urodzi dziewczynkę. Brytyjskie media dotarły do jeszcze jednej informacji – księżna jest najprawdopodobniej w ciąży bliźniaczej i urodzi dwie dziewczynki!

Księżna Kate urodzi bliźnięta?

Książęca para Cambridge wychowuje już troje dzieci: księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Wszystko wskazuje na to, że niedługo ich rodzina się powiększy. Kilka dni temu księżniczka Charlotte opowiedziała szkolnym przyjaciołom o ciąży swojej mamy. Zdradziła też, że ​​Kate Middleton urodzi dziewczynkę. Według informacji portalu New Idea, rozmowę księżniczki z rówieśnikami słyszała jedna z asystentek, które towarzyszą nauczycielom.

Księżna Kate nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie, dlatego plotki o czwartej ciąży pojawiały się już od pewnego czasu. Ich potwierdzeniem może być jednak fakt, że księżna Cambridge zmieniła fryzurę i kolor włosów – robiła tak za każdym razem, kiedy ogłaszała ciążę. Wielbiciele Kate zwracają też uwagę na jej ostatnie kreacje. Nie są one w stanie ukryć zaokrąglonego brzuszka, nie wspominając o wymownym układaniu dłoni. Jeszcze niedawno księżna Kate zapytana o powiększenie rodziny odpowiedziała: „Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony”. Jej mąż długo nie był przekonany do tego pomysłu.

Magazyn OK! poinformował właśnie, że para książęca nie tylko spodziewa się dziecka. Ich szczęście jest podwójne, ponieważ mają to być bliźnięta - dwie dziewczynki! Jeżeli informacja okaże się prawdziwa, będą to pierwsze bliźnięta w rodzinie królewskiej od 600 lat! Podobno książę William nie posiada się ze szczęścia. Prosi też żonę, aby oszczędzała się i bardziej o siebie dbała. Ciąża bliźniacza jest dużo większym obciążeniem dla organizmu kobiety, a póki co księżna nie zwalnia tempa. Ma być już w czwartym miesiącu ciąży. Podobno pod wpływem księżnej Meghan, Kate rozważa też poród w domu. Tabloid informuje też, że książęca para planuje jedną ze swoich córek nazwać Diana.

Cała rodzina królewska cieszy się z radosnych wieści, ale najbardziej podekscytowana jest Charlotte. Wprost nie może się doczekać wspólnych zabaw z młodszymi siostrami. Pozostaje nam teraz czekać na oficjalne potwierdzenie ciąży. 

Księżna na okładce magazynu OK!
Fot. Magazyn OK!

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.