Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tymi zdjęciami żyją dziś Brytyjskie media. Są potwierdzeniem czwartej ciąży księżnej Kate?

Podobnie poprzednio ukrywała brzuszek....

Gabriela Czernecka 21 sierpnia 2019 19:48
Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że księżna Kate jest w czwartej ciąży. Te zdjęcia mają być tego dowodem. Czy aby na pewno? Żona księcia Williama od jakiegoś czasu otwarcie mówi o tym, że chce mieć dużą rodzinę. Jak na razie jest mamą trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a. Czy niebawem dołączy do nich kolejny dziedzic brytyjskiego tronu? Zobaczcie fotografie, o których mówią zagraniczne media i oceńcie sami. 

Księżna Kate w czwartej ciąży?

Czwarta ciąża księżnej Kate to chyba jedna z najbardziej oczekiwanych wiadomości dotycząca rodziny Windsorów w brytyjskich mediach. Plotki na ten temat powracają jak bumerang, ale niedawno bukmacherzy powiedzieli wprost, że ich zdaniem książęca para Cambridge lada chwila ogłosi, że spodziewa się czwartego dziecka. Mówi się, że radosna nowina zostanie przekazana światu do końca tego roku. Skąd takie przypuszczenia? 

Podczas swojej ostatniej wizyty w Irlandii księżna Kate spotkała się ze swoimi wielbicielami. Miała m.in. okazję poznać pięciomiesięcznego Jamesa Barrowa. Uroczy malec sprawił, że na twarzy księżnej pojawił się szeroki uśmiech, a oczy nabrały charakterystycznego blasku. Jak wyznał królewski reporter Robert Jobson, ojciec chłopca postanowił wykorzystać tę sposobność i nieśmiało zapytał księżnej, czy planuje jeszcze powiększenie rodziny: „Planujecie czwarte dziecko?”, spytał mężczyzna, którego słowa zacytował australijski magazyn New Idea. Na reakcję księżnej nie trzeba było długo czekać. Z uśmiechem na twarzy odpowiedziała: „Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony”.

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate pojawiają się już od kilku miesięcy. Jak pisał jakiś czas temu Daily Mail, chęć posiadania jeszcze jednego dziecka wzmogła u Kate ciąża Meghan. Radosna nowina i narodziny Archiego ponownie rozbudziły w księżnej Cambridge instynkt macierzyński i jak pisał Daily Mail: „Księżna uwielbia dzieci i jest gotowa na kolejną ciążę, mimo porannych mdłości, które miała w przeszłości”. 

„Wiele zmieniło się po słowach księcia Harry'ego, który zapowiedział, że wraz z Meghan będą mieli tylko dwójkę dzieci”, mówi Harry Aitkenhead, rzecznik agencji Coral. Fani rodziny królewskiej liczą więc na świetne wiadomości od Kate i Williama. Czy te informacje się potwierdzą i lada chwila, pałac ogłosi, że Kate jest w ciąży po raz czwarty? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne potwierdzenie tych doniesień. Mimo to niektóre zagraniczne media postanowiły jednak bliżej przyjrzeć się kreacjom księżnej Kate, w jakich w ostatnim czasie pokazywała się publicznie. Niektóre z nich naprawdę robią wrażenie. Tak żona Williama zaprezentowała się na pikniku, na którym pojawiła się z dziećmi - George'm, Charlotte i Louise'm, a towarzyszyła im Meghan z Archiem.

Księżna Kate styl, księżna Kate stylizacje
Fot. Getty Images

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że księżna Kate jest w czwartej ciąży. Zauważono, że stosuje te same triki, co w przypadku trzech poprzednich ciąż. Podobnie zachowywała się także księżna Meghan, ukrywając na początku swój błogosławiony stan. I nie chodzi tylko o kwieciste sukienki, których wzór ma odwracać uwagę od brzuszka.

Księżna Kate styl, księżna Kate stylizacje
Fot. Getty Images

Zagraniczne media zwracają także uwagę na strój Kate, w jakim pojawiła się na regatach żeglarskich King's Cup. To coroczna tradycja, w której biorą udział, ale w tym roku towarzyszyły im dzieci. Nikt nie ma wątpliwości, że Kate i William świetnie się bawili. Oboje byli w świetnych nastrojach, ale jeśli dłużej przyjrzymy się stylizacji Kate, łatwo zauważyć, że sweterek z krótkim rękawem idealnie ukrywa(łby) ciążowe krągłości. To zasługa nie tylko pasków, ale i falbanek, które skutecznie odwracają uwagę od tułowia księżnej. Zwrócono uwagę także na to, że Kate rozjaśniła włosy, a wszelkie drastyczne zmiany fryzury Kate zwiastowały ciążę! To jednak nie wszystko.

Księżna Kate styl, księżna Kate stylizacje
Fot. Getty Images

Ocenie poddano także stylizację Kate, w której pojawiła się na finale Wimbledonu. Błękitna sukienka z zakładkami znacząco markowała wszelkie krągłości księżnej. Na jej niekorzyść działa także to, w jaki sposób Kate trzyma dłonie, czym jeszcze bardziej zwraca uwagę na brzuszek. 

Księżna Kate styl, księżna Kate stylizacje
Fot. Getty Images

Jak wiadomo Kate zawsze marzyła o dużej rodzinie, w wywiadach wielokrotnie powtarzała, że chciałaby mieć minimum trójkę dzieci. Nikogo nie dziwi więc, że plotki o ciąży Kate co rusz powracają. Czy tym razem okażą się prawdziwe? Czekamy na oficjalne oświadczenie w tej sprawie!  

Księżna Kate
Fot. Rex Features/East News

księżna Kate i książę William w Nowej Zelandii
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?