Władimir Putin
Fot. East News
ZE ŚWIATA POLITYKI

Rosyjski biznesmen porzucił córkę Władimira Putina dla innej kobiety. Mężczyzna już utracił status milionera. Co jeszcze?

Gabriela Czernecka 27 stycznia 2018 13:00
Władimir Putin
Fot. East News

 

Domniemana córka Władimira Putina, Jekatierina Tichonowa, rozstała się ze swoim partnerem, rosyjskim miliarderem Kiriłłem Szamałowem. W 2016 roku według Forbes był on najmłodszym miliarderem w rankingu. Niestety z dnia na dzień przestał być milionerem, a jego związek z córką Putina to już przeszłość. 

 

Polecamy: Ta śmierć wstrząsnęła światem! Rosyjski piosenkarz został brutalnie zamordowany w Czeczeni ze względu na orientację seksualną

 

Córka Władimira Putina rozstała się z partnerem. Kim jest Kiriłł Szamałow?

 

Jekatierina Tichonowa, nazywana przez media córką Władimira Putina, rozstała się z Kiriłłem Szamałowem. Taką informację podały cztery rosyjskie źródła. Do tej pory o życiu córki Putina wiadomo było niewiele. W 2013 roku w tajemnicy przed mediami Jekaterina i Kiriłł wzięli ślub, o którym media dowiedziały się dopiero dwa lata później. Niestety okazuje się, że związek córki Putina nie przetrwał próby czasu, para właśnie się rozstała. Niektóre media podają, że zakochani są już nawet po rozwodzie, ale jak podaje rosyjski serwis RBK, w bazach danych sądów w Petersburgu i Moskwie nie znajdują się takie informacje. O tym, że Jekatierina Tichonowa, domniemana córka Władimira Putina, rozstała się z Kiriłłem piszą już dziś wszystkie rosyjskie media. Co było powodem rozstania pary? Jak donosi „Daily Mail”, to biznesmen wystąpił o rozwód, a następnie związał się z Żanną Wołkową, celebrytką. Przypuszcza się więc, że miliarder zdradził ukochaną, ale jak podaje „Daily Mail” ich związek od dawna się nie układał. To rozstanie będzie drogo kosztować Kiriłła. Podobno Szamałow już został zmuszony do zwrócenia „posagu”, czyli udziałów w gigancie gazowym Sibur (4,3 %). Według brytyjskiego serwisu biznesmen stracił na tej transakcji.. około 500 milionów dolarów! Jak na razie Kreml nie przedstawił oświadczenia w tej sprawie, ale „Daily Mail” cytuje słowa Rosjan, którzy wprost mówią, że Szamałow „powinien się cieszyć, że żyje”.

Kim jest córka Władimira Putina?

To, że Jekatierina Tichonowa jest córką Władimira Putina tak naprawdę nigdy nie zostało oficjalnie potwierdzone. Agencja Reutera dwukrotnie podawała, że zyskała potwierdzenie w tej spraie, ale rozmówcy szybko wycofali się ze swoich twierdzeń. Pierwszy raz o córce Władimira Putina media poinformowały w 2015 roku, gdy na jaw wyszło, że dwa lata wcześniej kobieta stanęła na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, do tego czasu informowano jedynie o pierwszej córce, 32-letniej obecnie Marii. To się zmieniło,  gdy media wpadły na trop Jekatieriny. Córka Putina to dyrektor organizacji Innopraktika i prorektor rosyjskiej uczelni MGU. Tańczy zawodowo rock-and-rolla. Jak na razie jednak ani Putin, ani sama zainteresowana nie odniosła się jednak do doniesień mediów. Wszelkie informacje o córkach Putin podsumowuje: „Uważam, że każdy człowiek ma prawo do własnego losu. One nigdy nie były gwiazdami, nie czerpały przyjemności z tego, że na nich były skierowane jakieś tam reflektory. One po prostu żyją swoim życiem i robią to bardzo godnie”.

 

córka Putina Jekatierina Tichonowa
Fot. East News

Polecamy: Córka Moniki Zamachowskiej podbija Instagram! Czy 14-letnia Zofia Malcolm pójdzie w ślady sławnej mamy?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.