Dumna mama podzieliła się sukcesem swojej pociechy

Konrad Szczęsny 15 lipca 2021 06:47

Monika Richardson nie ukrywa w wywiadach, że jest zachwycona możliwościami, jakie daje Internet, w tym media społecznościowe. Dziennikarka chętnie uchyla fanom rąbka tajemnicy, dotyczącego życia osobistego. Dlatego też na jej profilach coraz częściej można natknąć się na zdjęcia, na których pozuje wraz z dziećmi: 16-letnią Zofią Malcolm i 18-letnim synem Tomaszem. Czy pójdą oni w ślady sławnej mamy i podbiją polski show-biznes? Dziennikarka jest dumna z ich osiągnięć i determinacji w dążeniu do celu. Tym razem Monika Richardson opowiedziała o sukcesie córki! 

Córka Moniki Zamachowskiej, Zofia Malcolm

Monika Richardson chętnie zamieszcza w internecie zdjęcia ze swoimi latoroślami, a przed pandemią koronawirusa zabierała je na różne oficjalne wydarzenia towarzyskie i chętnie pozowała z nimi na ściankach. W trakcie jednego z wywiadów 16-letnia córka prezenterki i jej drugiego męża, pilota Jamiego Malcolma, wyznała, że marzy jej się kariera wokalna. 

,,Moim zdaniem życie za nią już powoli dokonuje wyboru. Jest bardzo uzdolniona, rysuje i maluje, tańczy, a przede wszystkim ma słuch i niezwykle czysto śpiewa. Wszystko, co ma związek ze sztuką, przychodzi jej łatwo. Błędem więc byłoby kształcić ją na fizyka jądrowego", mówiła jakiś czas temu dziennikarka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla Viva.pl.

CZYTAJ TEŻ: Syn Moniki Zamachowskiej wystąpił na scenie The Voice Kids. Namówił go jeden z jurorów

W 2020 roku o Zosi znowu było głośno za sprawą fotografii, którą jej sławna mama zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Richardson zaprezentowała efekty metamorfozy swojej pociechy i napisała: „Córka włosy obcięła. Koniec pewnej epoki. Tak jakoś nostalgicznie mi się zrobiło... Znacie to uczucie, gdy dzieci stają się... partnerami, przyjaciółmi? Gdy zaczynają dyskutować, kwestionować, oceniać, czasem stroją sobie żarty z wszechwiedzącej rodzicielskiej postawy? Ja to już mam od jakiegoś czasu i powoli się przyzwyczajam. Bardzo powoli. Mam nadzieję, że zdążę zanim się poobrażają”.

Internauci w komentarzach nie szczędzili 16-latce komplementów i podkreślają, że jest bardzo podobna do dziennikarki. „Ale podobna do mamusi”, „Jaka ona śliczna” czy „Przepiękna dziewczyna”, zachwycali się.

Kim jest córka Moniki Zamachowskiej, Zofia?

Kilka lat temu zaś okazało się, że dziennikarka ma powody do dumy z powodu sukcesu Zofii! ,,Moja mądra i wspaniała córka Zofia uzyskała siódmy rezultat w Polsce w olimpiadzie języka angielskiego”, napisała wyraźnie poruszona Monika Richardson w Internecie. Jednak biorąc pod uwagę brytyjskie korzenie ojca, Jamiego Malcolma, nie dziwi fakt, że 16-letnia Zofia biegle posługuje się językiem angielskim.

Monika  Richardson zamieściła w sieci zdjęcie z przeszłości, na którym widzimy ją wraz z wówczas malutkim Tomkiem. Gwiazda z nostalgią wspomina tamte czasy. ,,Internet mi przypomniał… To Tomuś, słodziaczek, który dzisiaj nosi wąsy i brodę…", rozpoczęła swój wpis.

Zobacz też: Syn Moniki Richardson nie zdał matury z matematyki. Co teraz planuje Tomasz Malcolm? 

Dziennikarka przy okazji wspomniała o sukcesie swojej młodszej pociechy. Nastolatka marzy także o aktorstwie i... wszystko wskazuje na to, że powoli zaczyna je spełniać, a dumna mama podzieliła się tym faktem z całym światem. 

„Tymczasem moja Zośka zaczyna właśnie dwutygodniowy kurs w jednej z najlepszych szkół aktorskich w Londynie. Będzie recytować Szekspira i zastanawiać się kim chce zostać w życiu. Za to ja zastanawiam się, co się stało z czasem?”, pytała gwiazda. 

W naszej galerii możecie zobaczyć rodzinne zdjęcia Moniki Richardson z córką. Czy panie są do siebie podobne?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

1/8
Kim jest Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma?
Copyright @Instagram @monikazamachowska
1/8

Fani Moniki Richardson twierdzą, że 16-letnia Zofia to skóra zdjęta z dziennikarki! Wy również dostrzegacie podobieństwo obu pań?

2/8
Kim jest Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma?
Copyright @Instagram @monikazamachowska
2/8

Na tym zdjęciu Monika Richardson pozuje, poza 16-letnią Zofią, z mamą, Barbarą Trzeciak-Pietkiewicz, dziennikarką radiową i telewizyjną. Trudno nie odnieść wrażenia, że wszystkie trzy panie są do siebie łudząco podobne!

3/8
Kim jest Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma?
Copyright @Instagram @monikazamachowska
3/8

Monika Richardson uwielbia zamieszczać w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, zdjęcia, na których pozuje z dziećmi, w tym nastoletnią córką Zofią. Fani nie szczędzą jej wówczas komplementów i podkreślają, że latorośl prezenterki wyrosła na piękną dziewczynę.

4/8
Kim jest Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma?
Copyright @Instagram @monikazamachowska
4/8

Zofia, jest łudząco podobna do swojej mamy. Internauci zawsze podkreślają, że panie wyglądają razem przepięknie i kwitnąco. 

5/8
Kim jest Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma?
Copyright @Instagram @monikazamachowska
5/8

Córka Moniki Richardson wspiera mamę w wykonywaniu domowych obowiązków, w tym tych kulinarnych. Dostarcza również prezenterce powodów do dumy, osiągając świetne wyniki w nauce.

6/8
Kim jest Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej i Jamiego Malcolma?
Copyright @Instagram @monikazamachowska
6/8

To zdjęcie Moniki Richardson z córką Zofią rozbawiło internautów. Panie pozują na nim bowiem w niemal identycznych stylizacjach!

7/8
Monika Zamachowska, Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej
Copyright @VIPHOTO/East News
7/8

Zofia Malcolm, córka Moniki Richardson- listopad 2017

8/8
Zofia Malcolm, córka Moniki Zamachowskiej
Copyright @Instagram @monikazamachowska
8/8

A to zdjęcie córki Moniki Richardson, którym zachwycili się internauci. Podobna do sławnej mamy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.