Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL
Dzieci gwiazd

Córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej ma już 15 lat! Tak wygląda Julia

Wyrosła na piękną, młodą dziewczynę

Marta Nawacka 2 czerwca 2023 13:06
Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/PHOTO-SHOP.PL

Przed laty Piotr Gąsowski i Anna Głogowska tworzyli parę. I choć ich uczucie nie przetrwało próby czasu, to para pozostała w przyjacielskich stosunkach i utrzymuje ze sobą dość bliskie relacje. Wspólnie doczekali się jednego dziecka, córki Julii, która przyszła na świat w 20017 roku. Z okazji Dnia Dziecka dumna mama opublikowała nowe zdjęcie swojej pociechy. Tak dziś wygląda córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej!

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska: dzieci, związek

Annę Głogowską mieliśmy okazję poznać jako utalentowaną tancerkę, występującą między innymi w Tańcu z gwiazdami. Partnerowała z takimi artystami, jak Kacper Kuszewski, Łukasz Zagrobelny czy Piotr Gąsowski. Z tym ostatnim połączyło ją jednak znacznie więcej niż tylko taniec... Para zakochała się w sobie i tworzyli związek w życiu prywatnym. Wspólnie doczekali się córki, Julii, która przyszła na świat w 2007 roku. Choć ich uczucie ostatecznie nie przetrwało próby czasu, to Piotr Gąsowski i Anna Głogowska nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach i utrzymują ze sobą bliskie relacje.

Czytaj też: Anita Lipnicka pokazała zdjęcia córki. 17-latka nie była zachwycona publikacją mamy!

Anna Głogowska i Piotr Gąsowsk
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2008 rok

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska: córka. Jak wygląda Julia i co o niej wiemy?

Wszystko wskazuje na to, że córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej pójdzie w ślady słynnego taty. Julia ma już za sobą pewien debiut – dubbingowała film animowany „To nie wypanda”. „Już trochę ma się czym chwalić. Tylko to nie ma nic wspólnego z nami. Może talent ma po tacie, ale jest gwiazdą w dubbingu. Największy sukces to dubbingowanie filmu „To nie wypanda”. Bardzo się z tego cieszę, że tak pięknie dubbingowała rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki i to jest dla nas wielki zaszczyt, że mogła się w tym spełnić. Jesteśmy teraz w teatrze, w którym bardzo dużo znaczy pani Beata Kafka i ona już któryś raz z kolei zaprosiła Julkę do swoich audiobooków. Więc cieszymy się z tego. Julia ma taki wyjątkowy tembr głos”, wyznała w rozmowie z Jastrząb Post mama nastolatki.

Teraz, z okazji Dnia Dziecka, Anna Głogowska opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia córki. Po małej, słodkiej dziewczynce nie ma już śladu i trzeba przyznać, że Julia wyrosła na piękną, młodą dziewczynę! „Hurra! Dzień Dziecka!”, napisała dumna mama pod zdjęciem. Pod postem pojawiło się sporo ciepłych komentarzy od zachwyconych internautów. Tak wygląda dziś córka Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej! Do kogo jest bardziej podobna?  

Zobacz także: Sześć lat temu pożegnała starszą córkę. Ewa Bem wspomina ją w poruszających słowach

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?