Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska
z życia gwiazd

Anita Lipnicka pokazała zdjęcia córki. 17-latka nie była zachwycona publikacją mamy!

"Będę Cię kochać zawsze. Nawet jak już staniesz się nieprzyzwoicie dorosła"

Marcjanna Maryszewska 2 czerwca 2023 07:50
Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska

Córka Anity Lipnickiej jest jej największą dumą i szczęściem. Pola Porter ma już siedemnaście lat i wprost olśniewa urodą! Wokalistka nieczęsto pokazuje nastolatkę w sieci, dlatego takie zdjęcia to dla nich prawdziwa gratka. Dziś miała ku temu wyjątkową okazję. Z okazji Dnia Dziecka podzieliła się pięknym kadrem oraz refleksją na temat dorastania...

Córka Anity Lipnickiej. Pola Porter ma już 17 lat

Dzień Dziecka przypadający na 1 czerwca od lat jest bardzo chętnie świętowany przez polskie gwiazdy. Z tej okazji media społecznościowe wprost zalewają archiwalne kadry z dzieciństwa, a także zdjęcia ich własnych pociech opatrzone pięknymi życzeniami. Spore grono celebrytów nie kryje tożsamości swoich dzieci, inne już od dawna brylują w show-biznesie. Jeszcze inni sporadycznie pokazują najbliższych, a każdy nowy kadr wywołuje wśród fanów niemałe poruszenie.

CZYTAJ TAKŻE: Klaudia El Duri ujawniła talent synów! Czy 14-letni Dawid i 8-letni Jasiu odziedziczyli po niej umiejętności?

Tak też było w przypadku Anity Lipnickiej oraz jej córki, która w lutym tego roku skończyła 17 lat. Ojcem nastolatki jest walijski muzyk John Porter, były partner wokalistki. Artyści od lat nie są już razem, lecz zrobili wszystko, aby ich jedynemu dziecku nigdy niczego nie brakowało. "Nie pamiętam takiej koncepcji, że czegoś nie wolno. I nie mam tego w naturze. Przyznaję się, że z ogromną trudnością przychodzi mi być zasadniczą i konsekwentną, w tym jestem beznadziejna jako mama. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości zaowocuje to czymś pozytywnym" — zwierzała się Anita Lipnicka w wywiadzie dla VIVY!.

Anita Lipnicka, Viva! 25/2015

Anita Lipnicka, Viva! 25/2015
Fot. Zdjęcia Alex Lua Kaczkowska

Anita Lipnicka pokazała córkę. Tak wygląda Pola Porter

Na Instagramie artystki pojawiły się właśnie piękne fotografie jej jedynej córki. Nie kryła przy tym poruszenia związanego z upływającym czasem — nastoletniej Poli niewiele brakuje do osiągnięcia pełnoletności. "Moja piękna! Dzisiaj Twój ostatni Dzień Dziecka", zażartowała Anita Lipnicka, rozpoczynając swój wpis. I dodała: "Sweet seventeen… Spełnienia marzeń, cudny ludku z mojego brzucha. Kocham Cię. I będę kochać zawsze. Nawet jak już staniesz się nieprzyzwoicie dorosła. Od tego są mamy! Twoja mama. xxx Ps. Nie zabij mnie za tego posta" — czytamy pod serią ujęć Poli.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Krystyna Janda wychowała córkę i dwójkę synów. Dziś nazywa siebie mamą nienormatywną

W sekcji komentarzy szybko zaroiło się od ciepłych słów fanów, oczarowanych urodą nastolatki. Tymczasem ona sama... nie była zbyt zachwycona całą sytuacją! Pod wpisem pozostawiła wymownie brzmiący komentarz: "Mamo, serio?" — napisała córka gwiazdy, która nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi! "No wiem… Siara. Ale tak Cię kocham, że muszę się czasem pochwalić! Lepszej piosenki niż Ty nigdy nie napiszę" — wyznała z rozbrajającą szczerością jej dumna mama.

Trzeba przyznać, że ich relacja jest naprawdę wspaniała! Życzymy obu paniom wszystkiego najpiękniejszego.  

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.