Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc
z życia gwiazd

Klaudia El Duri ujawniła talent synów! Czy 14-letni Dawid i 8-letni Jasiu odziedziczyli po niej umiejętności?

"Faktycznie przed mamą niczego się nie oszuka"

Marcjanna Maryszewska 1 czerwca 2023 09:05
Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi to nie tylko spełniona prezenterka oraz modelka, ale również szczęśliwa matka dwójki synów. 14-letni Dawid i 8-letni Jasiu nieustannie dostarczają jej powodów do dumy, choć problemów w rodzinnym domu również nie brakuje. W najnowszej rozmowie gwiazda telewizji ujawniła nieco kulis macierzyństwa, a także pochwaliła się talentem swoich dzieci!

Klaudia El Dursi o egzaminach syna: Wkurza mnie ten małolat

Znana z telewizji modelka od lat spełnia się jako mama. Dawid to starszy syn, owoc jej miłości z poprzednim partnerem. Ojcem młodszego z nich jest z kolei Jacek Leszczyński, z którym Klaudia El Dursi od lat tworzy udany związek. Swoją rodzinę chętnie pokazuje na Instagramie, dzięki czemu fani mogą obserwować, jak zmieniały się jej pociechy. Aż trudno uwierzyć, kiedy tak szybko wyrośli!

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

14-letni Dawid kończy właśnie szkołę podstawową i rozpoczyna nowy etap w życiu. Za nim egzaminy podsumowujące ostatnie lata nauki. W rozmowie z Plejadą Klaudia El Dursi ujawniła, że stresowała się całą sytuacją o wiele bardziej od niego! "Denerwowały mnie te egzaminy i się na niego wkurzałam, że on wręcz lekceważąco do tego pochodził. W dniu egzaminu to bym do ostatniego momentu próbowała jeszcze posprawdzać... a oglądał sobie coś na YouTubie. Mówiłam mu, że marnotrawi ostatnie godziny przed egzaminami. Za to Dawid odpowiadał: "Mamo, ale na luzie. Jestem tak przygotowany, że jest ok" — opowiadała mama nastolatka.

CZYTAJ TAKŻE: Połączyła ich praca, doczekali się jedynego syna... Drugie małżeństwo Moniki Olejnik nie przetrwało próby czasu

Choć postawa syna bardzo ją frustrowała, z perspektywy czasu ma na ten temat zupełnie inne przemyślenia. "Wkurza mnie ten małolat, ale myślę sobie z drugiej strony, że ja chyba byłam taka sama i zawsze mi się to udawało", stwierdziła.

Klaudia El Dursi ujawniła plany na przyszłość swoich synów

Nerwy związane z egzaminami już dawno za nimi, teraz przyszedł czas wyboru nowej szkoły. Okazuje się, że decyzja została już podjęta. W tej kwestii Dawid pójdzie w ślady mamy. "Stoi przed wyborem liceum i składa papiery do mojego i taty liceum. Chodziłam do jednego z najlepszych liceów w Bydgoszczy i w sumie celuje, że tam chce się dostać", powiedziała Plejadzie. A co z młodszym synem Klaudii El Dursi? 8-latek jest ogromną dumą swojej mamy i zawsze przynosi do domu najlepsze oceny. "Ostatnio był oburzony, że nie dostał 6, tylko 5, a przecież był tak dobrze przygotowany. Jeszcze nie mierzymy się z trudnymi kartkówkami albo jedynkami, które trzeba poprawić" — zapewnia gwiazda.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Izabela Janachowska o relacji z mężem: „Jesteśmy dobrze dopasowaną parą i chyba niezłymi rodzicami”

Okazało się również, że jej dzieci szlifują swoje umiejętności gry na instrumentach w szkole muzycznej. Starszy syn gwiazdy gra na gitarze i pianinie, młodszy wybrał pianino, zainspirowany przez brata. "Szkoła dużo wymaga zarówno z tej wiedzy ogólnokształcącej, jak i tej muzycznej. Dawid poszedł do szkoły muzycznej, bo miał naprawdę predyspozycje. Jasiu, ma ich trochę mniej, ale sprawia mu to dużą frajdę" — czytamy. Czy odziedziczyły talent po swojej mamie? Klaudia El Dursi pochwaliła się niebywałym słuchem muzycznym. "Bardzo dużo słyszę, ale absolutnie nie mam wykształcenia. Faktycznie przed mamą niczego się nie oszuka, jak jest zafałszowana nutka, albo pominięta, to ja to słyszę. Minęłam się chyba z powołaniem", zażartowała.  

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?