Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc
Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi po raz pierwszy o ojcu swojego pierwszego syna. Zaskakujące wyznanie!

Jak wyglądają ich relacje?

Marta Nawacka 9 listopada 2021 09:01
Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Egzotyczna piękność zasłynęła po raz pierwszy po udziale w programie Top Model. Mimo, że nie wygrała programu, to na stałe wpisała się w polski show-biznes. Obecnie jest prowadzącą Hotel Paradise. Klaudia El Dursi ostatnio po raz pierwszy otworzyła się i opowiedziała o swoich relacjach z ojcem pierwszego dziecka. Jak jest między nimi?

Klaudia El Dursi – życie prywatne

Prezenterka obecnie związana jest z Jackiem Leszczyńskim, z którym ma 6-letniego syna, Jasia. Jednak po raz pierwszy Klaudia El Dursi zaszła w ciążę zaledwie w wieku 19 lat, a gdy urodziła – była dwudziestolatką. Z ojcem swojego pierwszego syna, 11-letniego Dawida, rozstała się zaraz po porodzie. Jak przyznała podczas rozmowy w Dzień Dobry TVN, nie od razu ich relacje były dobre. „Musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy”, zwierzyła się.

Czytaj też: Klaudia El Dursi o wczesnym macierzyństwie: „Przez całą szkołę mówiłam o dzieciach i że szybko chcę zostać mamą”

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Klaudia El Dursi o pierwszej ciąży i relacjach z ojcem dziecka

Pierwszy syn prezenterki urodził się, kiedy ta miała zaledwie 20 lat. Mimo, że była jeszcze bardzo młoda, to wiadomość o ciąży bardzo ją ucieszyła. „Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem”, mówiła Klaudia El Dursi w Dzień Dobry TVN.

Kobieta wyznała także, jak wyglądają obecnie jej relacje z ojcem pierwszego syna, Dawida. Okazuje się, że... Klaudia El Dursi bardzo często się z nim spotyka, a ich kontakty są bardzo dobre. „Nie wyobrażam sobie czasu wolnego, bez niego, bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy, wyjścia”, opowiadała w tej samej rozmowie. Dla pierworodnego dziecka prezenterki taka sytuacja widocznie jest bardzo dobra, gdyż mówi on „tato” zarówno do swojego biologicznego ojca, jak i do nowego partnera swojej mamy.  

Zobacz także: Klaudia El Dursi o trudnej relacji z ojcem: „Nie mam z nim kontaktu od wielu lat...”

Klaudia El Dursi, VIVA! 9/2021
Fot. Dorota Szulc

Klaudia El Dursi w sesji dla magazynu VIVA!, 2021 rok

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?