Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NICH SIĘ MÓWI

Tak zmieniła się córka Małgorzaty Foremniak! Ola Jędruszczak ma 30 lat!

To prawdziwa piękność!

Olga Figaszewska 8 stycznia 2020 13:51
Małgorzata Foremniak z córką, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Małgorzata Foremniak wraz z córką Aleksandrą Jędruszczak pojawiła się na najnowszej okładce Urody Życia. W poruszającym wywiadzie opowiedziały o swojej niezwykłej relacji i o tym, jak udało się im wyzwolić z trudnej przeszłości.  Czy są do siebie podobne?

Małgorzata Foremniak  i Aleksandra Jędruszczak o wyjątkowej relacji

,,Na naszej okładce mama i córka: @malgorzata_foremniak_official z Aleksandrą Jędruszczak. „Wszystko można przegadać” –przekonują i mówią, że od trudnej przeszłości może uwolnić nas tylko szczera, otwarta rozmowa.⁣⁣🌹🌹🌹", czytamy w informacji udostępnionej przez Urodę Życia.

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak to nie tylko mama i córka. To także przyjaciółki. Potrafią ze sobą rozmawiać na wszystkie tematy. Zgadzają się, że bardzo ważny jest dla nich regularny kontakt i szczere rozmowy o uczuciach. Oczywiście, zdarzają im się spięcia. 

Czy są do siebie podobne? Ola skończyła psychologię. Jej specjalizacja to psychotraumatologia. Chociaż mama była przekonana, że córka wybierze artystyczny zawód. Ola ma już za sobą aktorski debiut, ale nie chce porzucić psychologii dla aktorstwa. ,,Reagowałam alergicznie na takie pytania od dzieciństwa: „Będziesz aktorką jak mamusia?”. NIE! (śmiech). Ale raz zagrałam z mamą w serialu „Hotel 52” i przyznaję, że bardzo mi się podobało. Gdybym mogła zagrać sobie od czasu do czasu, byłoby fajnie. To moje małe marzenie", mówiła Aleksandra Jędruszczak w archiwalnym wywiadzie VIVY! w 2016 roku.

Co zmieniło się w ich życiu? ,,Wcześniej cały czas były obowiązki, pęd życia, ale w końcu dostałyśmy szansę od losu i mogłyśmy się zatrzymać, porozmawiać. Te rozmowy otwierały mi oczy", mówi Małgorzata Foremniak w rozmowie z Urodą Życia.

Nie zawsze były ze sobą tak blisko, jak teraz. ,,W przeszłości bywało różnie, ale czas, w którym Ola ponownie, już w dorosłym wieku, wprowadziła się na trochę do mnie, spowodował, że teraz dobrze się dogadujemy", mówi aktorka. Aleksandra Jędruszczak potwierdza, że to była dla nich szansa, by na nowo zbudować swoją relację.

,,Przestajesz wtedy traktować dziecko jako kogoś, kim musisz się opiekować, wchodzisz na inny poziom. To jest ważny moment dla rodzica. Przez czas wspólnego mieszkania odkrywałyśmy się przed sobą, dowiadując się, jakie naprawdę jesteśmy", wyjaśnia Małgorzata Foremniak.

Aktorka nie ukrywa, że przeszłość była dla nich skomplikowana. ,,Rozwody, patchworkowa rodzina, przeprowadzki, żałoba. Każdy miał jakieś straty i każdy przechodził je na swój sposób", dodaje aktorka. 

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą, 8 kwietnia 2002:

Małgorzata Foremniak, córka, Aleksandra Jędruszczak
Fot. MAREK ZAWADKA/REPORTER

Tak córka Małgorzaty Foremniak wyglądała w marcu 2008 roku:

Małgorzata Foremniak, córka, Aleksandra Jędruszczak
Fot. TRICOLORS/East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nowa URODA ŻYCIA! ⁣⁣ 🌹🌹🌹Na naszej okładce mama i córka: @malgorzata_foremniak_official z Aleksandrą Jędruszczak. „Wszystko można przegadać” –przekonują i mówią, że od trudnej przeszłości może uwolnić nas tylko szczera, otwarta rozmowa.⁣⁣🌹🌹🌹 ⁣⁣ Poza tym:⁣⁣ @szczygiel_mariusz, Marta Szarejko o prof. Paweł Kubicki o kompleksie prowincji.⁣⁣ ⁣ Józef Hen o tym, że będzie pisał do samej śmierci. ⁣ ⁣ @lauradern wraca w wielkim stylu! Złoty Glob za „Historię małżeńską” to dopiero początek, bo już za chwilę zobaczymy ją w „Małych kobietkach”.⁣⁣ ⁣ Wspaniałe siostry dominikanki z @dom_chlopakow w Broniszewicach! ⁣⁣ ⁣ W naszym cyklu „Kobiety kobietom” @martafrej mówi o swojej akcji: „Jestem silna, bo…”.⁣⁣ ⁣ Historia miłości Roberta Downeya Jr. I Susan Levin. ⁣⁣ PSYCHOLOGIA⁣⁣ 👉👉Lekcja z poczucia humoru. ⁣⁣ ⁣ 👉👉W karnawale namawiamy do postu… mózgu!⁣⁣ ⁣ 👉👉Pasywna agresja – kto z nas jest w tym dobry, a kto pada jej ofiarą?⁣⁣ ⁣⁣ ZNAKI CZASU⁣⁣ Co nas czeka w 2020 roku, przewiduje @nataliahatalska.⁣ ⁣ @ptasiamama, Emma Szpura o gołębiach.⁣ ⁣⁣ KULTURA⁣⁣ Kalendarz kulturalny na 2020 rok. Czekamy na nowe powieści Margaret Atwood i Eleny Ferrante, wystawę Warhola w Tate Modern, koncert Celine Dion w Polsce i wielki powrót Jamesa Bonda.⁣⁣ Zdjęcia @agamurak Stylizacja @janekkryszczak Makijaż @alicja_stempniewicz_makeup Fryzury Barbara Czerwińska Scenografia @korneliadzikowska Produkcja @kamilamkm ⁣⁣ #czytajdlaprzyjemności #urodażycia #psychologia #wywiad #lauradern #goldenglobes #książki #bookstagrampl #jestemsilnabo #littlewomen #historiamałżeńska #marriagestory #govegan #pigeonfan #poczuciehumoru #psychologiapozytywna #rozwójosobisty #psycholog #coach #literatura #film #kino #kultura #nowyrok2020⁣⁣

Post udostępniony przez Uroda Życia (@uroda.zycia)

Małgorzata Foremniak, VIVA!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.