Joe Biden córka: Ashley Biden
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Joe Bidena upodabnia się do Meghan Markle! Czym zajmuje się Ashley?

Łączy ich nie tylko podobny wygląd...

Gabriela Czernecka 25 stycznia 2021 14:45
Joe Biden córka: Ashley Biden
Fot. Getty Images

Odkąd Joe Biden został prezydentem Stanów Zjednoczonych, oczy całego świata zwróciły się także ku jego rodzinie. Córka prezydenta, Ashley Biden, jest jego najmłodszym dzieckiem i wielu przypuszczało, że gdy jej ojciec zostanie prezydentem, ona również ruszy na podbój świata polityki, podobnie jak kilka lat temu Ivanka Trump. Ashley Biden ma jednak inne plany i mówi wprost: „Postawiłam sobie granice”. Czym zajmiuje się Ashley Biden i dlaczego zagraniczne media piszą, że upodabnia się do Meghan Markle? Poznajcie szczegóły. 

Córka Joe Bidena nie chce być jak Ivanka Trump. Co będzie robić?

Gdy Joe Biden został wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych,wszyscy bacznie zaczęli przyglądać się jego rodzinie. Nowy prezydent USA ma za sobą kilka przykrych wydarzeń. Kandydat na prezydenta USA doczekał się czwórki dzieci. Najstarsza córka Bidena z pierwszego małżeństwa z Neilą Biden zginęła w tragicznym wypadku samochodowym razem z matką. Jeden z synów Bidena zmarł po walce z chorobą w 2015 roku. Z kolei drugi syn polityka, Hunter Biden jest doradcą inwestycyjnym i amerykańskim prawnikiem. Joe Biden jest także ojcem Ashley. 39-latka jest najmłodszym dzieckiem Bidena. „Pasja do pracy społecznej zaczęła się w bardzo młodym wieku. Mój tata przez całe życie jest urzędnikiem państwowym; moja mama była nauczycielką w szkole publicznej - to jest w moim DNA ”, mówiła w jednym z wywiadów.

Ashley Biden, Joe Biden
Fot. Getty Images

Podobno już jako mała dziewczynka mówiła, że chce pomagać ludziom. „Zawsze byłam mediatorką i nie mogłam znieść, gdy ktoś był wyśmiewany lub prześladowany. Mój tata zawsze uczył mnie, że milczenie jest przyzwoleniem na złe działania i że muszę stanąć w obronie każdego, kto jest traktowany niesprawiedliwie. Towarzyszyło mi to przez całe życie i jest zasadą przewodnią w moich działaniach zawodowych”, mówiła. Jako pracownik socjalny Ashley Biden spełnia dziś swoje marzenia. Zagraniczne media porównują ją jednak do Meghan Markle. Dlaczego? 

Księżna Meghan styl
Fot. Getty Images

Ashley Biden upodabnia się do Meghan Markle

Zdaniem zagranicznych serwisów, Ashley Biden coraz bardziej przypomina księżną Sussex. Panie porównuje się przede wszystkim w kwestii poglądów. Ashley Biden i Meghan Markle mocno stąpają po ziemi, mają swoje zdanie i nie boją się go wyrażać i odważnie dążą do realizacji swoich planów i marzeń nawet, jeśli są one kompletnie inne od oczekiwań społeczeństwa.

Obie aktywnie działają na rzecz zwierząt. W jednym wywiadów Ashley Biden wspominała, że w dzieciństwie zorganizowała specjalną akcję przeciwko jednej z firm kosmetycznych, kiedy odkryła, że marka produkująca błyszczyki do ust testuje swoje produkty na zwierzętach. Zachęciła wówczas swoich rówieśników, by napisali listy do tej firmy zachecające do rezygnacji z takich działań. Meghan Markle również jest oddana zwierzętom, jest zwolenniczką adopcji zwierząt ze schronisk i gorąco do tego namawia. 

Internauci zwracają także uwagę na to, że Meghan Markle i Ashley Biden łączy nie tylko chęć niesienia potrzebującym czy wrażliwość na problemy społeczne, ale także.. upodobanie do mody i stylu. Panie podobnie się ubierają. Mówi się, że Ashley podczas ostatnich oficjalnych wystąpień mocno inspirowała się księżną Meghan. Proste, klasyczne kobiece garnitury, minimalizm w doborze kolorów - wygląda na to, że w kwestii stylu również znalazłyby wspólny język. Faktycznie są tak bardzo do siebie podobni? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami! 

Ashley Biden, Meghan Markle
Fot. Getty Images, ITN/Ferrari Press/East News

Ashley Biden jak Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.