Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dotąd walczyła o prawa zwierząt, teraz pojawiła się na polowaniu...

Co się stało z poglądami Meghan Markle?

Rafał Kowalski 28 grudnia 2018 09:01
Księżna Meghan w zaawansowanej ciąży na spotkaniu w Brinsworth House. Spodziewa się bliźniąt?
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Końcówka świąt Bożego Narodzenia to dla brytyjskiej rodziny królewskiej czas, w którym co roku podtrzymywana jest tradycja polowania na bażanty. Kilka tygodni temu pojawiła się plotka o tym, że w tegorocznych uroczystościach nie będzie uczestniczyć księżna Meghan, która od lat walczy o prawa zwierząt i dla której idea polowania jest niezgodna z jej przekonaniami. Markle miała nawet zabronić Harry’emu pojawić się na imprezie…

Kto pojawił się na polowaniu na bażanty?

W rzeczywistości na miejscu zjawili się prawie wszyscy najważniejsi członkowie rodziny królewskiej. Daily Mail zrelacjonowało, że w polowaniu uczestniczyli od rana książę Harry, książę William oraz książę Karol. Popołudniem do gospodarstwa Wood Farm zajechały także księżniczka Eugenia oraz księżne Kate i… Meghan! Co się stało?

Dlaczego Meghan zdecydowała się na udział w polowaniu?

Według brytyjskich dziennikarzy wszyscy, włącznie z Meghan, mieli dobre humory i bawili się znakomicie. Być może księżna chciała tym razem się nie wychylać i w ten sposób ocieplić swój wizerunek? Istnieje też prawdopodobieństwo, że to Harry poprosił ją o zachowanie spokoju. „Meghan tak jak Harry jest bardzo zaangażowana w walkę o dziką przyrodę i ochronę zwierząt. Książę wierzy jednak, że polowanie to nic innego jak zrównoważony sport terenowy i ona raczej tego nie zmieni”, twierdzi Daily Mail.

Ile zatem było prawdy w informacji, że Meghan chciała zakazać ukochanemu udziału w polowaniu? Tego się raczej już nie dowiemy… Pewne jest tylko, że na co dzień, księżna nie nosi prawdziwych futer i włącza się w akcje pomagające zwierzętom. Być może niedługo znów w jakąś się zaangażuje. Choć to nie będzie raczej protest przeciwko urządzaniu polowań… 

księżna Kate i księżna Meghan
Fot. East News
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?