Katherine Schwarzenegger, Chris Pratt
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Katherine Schwarzenegger wzięła ślub z Chrisem Prattem!

Młoda para podzieliła się szczęściem z fanami!

Ksenia Krasko 10 czerwca 2019 17:54
Katherine Schwarzenegger, Chris Pratt
Fot. East News

O romansie 39-letniego Chrisa Pratta i 29-letniej Katherine Schwarzenegger dowiedzieliśmy się latem ubiegłego roku. Po kilku miesiącach znajomości córka słynnego Terminatora przyjęła oświadczyny aktora, a teraz zakochana para podzieliła się radosną wiadomością o swoim ślubie!

Katherine Schwarzenegger i Chris Pratt wzięli ślub

Jak donosi Daily Mail, ślub Chrisa Pratta i Katherine Schwarzenegger odbył się na ranczu w Montecito w Kalifornii – właśnie tu John F Kennedy i jego żona Jackie spędzali miesiąc miodowy. Młoda para przyrzekła sobie miłość i wierność na wybrzeżu oceanu w obecności bliskich przyjaciół i krewnych. Według reporterów, w uroczystości wzięli udział rodzice Katherine, Maria Shriver i Arnold Schwarzenegger, bracia i siostra panny młodej, a także 6-letni syn Chrisa Jack i jego była żona Anna Faris. Państwo młodzi podkreślili, że ceremonia była bardzo intymna i emocjonalna, a także podziękowali za przybycie wszystkim zebranym i domowi mody Giorgio Armani, którego kreacje mieli na sobie.

To pierwsze małżeństwo Katherine Schwarzenegger, i drugie Chrisa Pratta – był mężem aktorki Anny Faris, która w 2012 roku urodziła mu syna. W sierpniu 2017 roku, po ośmiu latach, byli już małżonkowie ogłosili rozwód.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez chris pratt (@prattprattpratt)

Katherine Schwarzenegger, Arnold Schwarzenegger
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!