O TYM SIĘ MÓWI

Córka Arnolda Schwarzeneggera wychodzi za mąż! Kim jest jej wybranek?

Są razem zaledwie od kilku miesięcy!

Olga Figaszewska 15 stycznia 2019 12:55

Córka Arnolda Schwarzeneggera przygotowuje się do ślubu! Katherine Schwarzenegger zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Chrisem Prattem. Para nie ukrywa już swojej radości. Kim jest wybranek 29-latki? Jak zaczęła się ich znajomość?

Zaręczyny  Katherine Schwarzenegger i Chrisa Pratta

I stało się. Najstarsza, 29-letnia córka Arnolda Schwarzeneggera wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Katherine od pewnego czasu spotyka się z aktorem, Chrisem Prattem znany z filmowych ról w Jurassic World i Strażnikach galaktyki.

 Ich znajomość rozwinęła się bardzo szybko. Spotykają się zaledwie od czerwca 2018 roku. Są  jednak pewni swoich uczuć i patrzą wspólnie w jednym kierunku. Chris szybko wkupił się w łaski rodziny ukochanej. Wszystko wskazuje na to, że kilka tygodni podęli decyzję o zamieszkaniu razem. Wtedy też pomagał jej w przewożeniu kartonów z Santa Monica do swojego mieszkania.

Ale rewolucyjny był dla nich początek roku. Spędzili cudowne chwile w Meksyku, gdzie Chris poprosił Katherine o rękę.

„Słodka Katherine, jestem bardzo szczęśliwy, że powiedziałaś tak! Jestem podekscytowany tym, że się z tobą ożenię”, napisał pod czułym zdjęciem z ukochaną. Na palcu Katherine trudno nie dostrzec przepięknego pierścionka zaręczynowego  z brylantem.

Fani nie kryją swojej radości i w komentarzach życzą im wszystkiego co najlepsze.  Chociaż jest to dla nich duże zaskoczenie. Zwłaszcza, że niedawno Chris rozwiódł się z Anną Faris. Po prawie dziesięciu latach ich małżeństwo rozpadło się. Pozostają w przyjacielskich relacjach ze względu na dobro swojego synka, Jacka.

Czy u boku Katherine odnajdzie szczęście? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.