Są razem zaledwie od kilku miesięcy!

Olga Figaszewska 15 stycznia 2019 12:55

Córka Arnolda Schwarzeneggera przygotowuje się do ślubu! Katherine Schwarzenegger zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Chrisem Prattem. Para nie ukrywa już swojej radości. Kim jest wybranek 29-latki? Jak zaczęła się ich znajomość?

Zaręczyny  Katherine Schwarzenegger i Chrisa Pratta

I stało się. Najstarsza, 29-letnia córka Arnolda Schwarzeneggera wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Katherine od pewnego czasu spotyka się z aktorem, Chrisem Prattem znany z filmowych ról w Jurassic World i Strażnikach galaktyki.

 Ich znajomość rozwinęła się bardzo szybko. Spotykają się zaledwie od czerwca 2018 roku. Są  jednak pewni swoich uczuć i patrzą wspólnie w jednym kierunku. Chris szybko wkupił się w łaski rodziny ukochanej. Wszystko wskazuje na to, że kilka tygodni podęli decyzję o zamieszkaniu razem. Wtedy też pomagał jej w przewożeniu kartonów z Santa Monica do swojego mieszkania.

Ale rewolucyjny był dla nich początek roku. Spędzili cudowne chwile w Meksyku, gdzie Chris poprosił Katherine o rękę.

„Słodka Katherine, jestem bardzo szczęśliwy, że powiedziałaś tak! Jestem podekscytowany tym, że się z tobą ożenię”, napisał pod czułym zdjęciem z ukochaną. Na palcu Katherine trudno nie dostrzec przepięknego pierścionka zaręczynowego  z brylantem.

Fani nie kryją swojej radości i w komentarzach życzą im wszystkiego co najlepsze.  Chociaż jest to dla nich duże zaskoczenie. Zwłaszcza, że niedawno Chris rozwiódł się z Anną Faris. Po prawie dziesięciu latach ich małżeństwo rozpadło się. Pozostają w przyjacielskich relacjach ze względu na dobro swojego synka, Jacka.

Czy u boku Katherine odnajdzie szczęście? 

1/6
Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger
Copyright @Instagram/@prattprattpratt
1/6

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger

2/6
Katherine Schwarzenegger
Copyright @East News
2/6

Katherine Schwarzenegger

3/6
Katherine Schwarzenegger
Copyright @East News
3/6

Katherine Schwarzenegger

4/6
Chris Pratt i
Copyright @East News
4/6

Chris Pratt

5/6
Chris Pratt i
Copyright @East News
5/6

Chris Pratt

6/6
Katherine Schwarzenegger
Copyright @East News
6/6

Arnold Schwarzenegger z córkami: Katherine i Christina Schwarzenegger

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.