Są razem zaledwie od kilku miesięcy!

Olga Figaszewska 15 stycznia 2019 12:55

Córka Arnolda Schwarzeneggera przygotowuje się do ślubu! Katherine Schwarzenegger zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Chrisem Prattem. Para nie ukrywa już swojej radości. Kim jest wybranek 29-latki? Jak zaczęła się ich znajomość?

Zaręczyny  Katherine Schwarzenegger i Chrisa Pratta

I stało się. Najstarsza, 29-letnia córka Arnolda Schwarzeneggera wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Katherine od pewnego czasu spotyka się z aktorem, Chrisem Prattem znany z filmowych ról w Jurassic World i Strażnikach galaktyki.

 Ich znajomość rozwinęła się bardzo szybko. Spotykają się zaledwie od czerwca 2018 roku. Są  jednak pewni swoich uczuć i patrzą wspólnie w jednym kierunku. Chris szybko wkupił się w łaski rodziny ukochanej. Wszystko wskazuje na to, że kilka tygodni podęli decyzję o zamieszkaniu razem. Wtedy też pomagał jej w przewożeniu kartonów z Santa Monica do swojego mieszkania.

Ale rewolucyjny był dla nich początek roku. Spędzili cudowne chwile w Meksyku, gdzie Chris poprosił Katherine o rękę.

„Słodka Katherine, jestem bardzo szczęśliwy, że powiedziałaś tak! Jestem podekscytowany tym, że się z tobą ożenię”, napisał pod czułym zdjęciem z ukochaną. Na palcu Katherine trudno nie dostrzec przepięknego pierścionka zaręczynowego  z brylantem.

Fani nie kryją swojej radości i w komentarzach życzą im wszystkiego co najlepsze.  Chociaż jest to dla nich duże zaskoczenie. Zwłaszcza, że niedawno Chris rozwiódł się z Anną Faris. Po prawie dziesięciu latach ich małżeństwo rozpadło się. Pozostają w przyjacielskich relacjach ze względu na dobro swojego synka, Jacka.

Czy u boku Katherine odnajdzie szczęście? 

1/6
Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger
Copyright @Instagram/@prattprattpratt
1/6

Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger

2/6
Katherine Schwarzenegger
Copyright @East News
2/6

Katherine Schwarzenegger

3/6
Katherine Schwarzenegger
Copyright @East News
3/6

Katherine Schwarzenegger

4/6
Chris Pratt i
Copyright @East News
4/6

Chris Pratt

5/6
Chris Pratt i
Copyright @East News
5/6

Chris Pratt

6/6
Katherine Schwarzenegger
Copyright @East News
6/6

Arnold Schwarzenegger z córkami: Katherine i Christina Schwarzenegger

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.