Karolina Małysz-Czyż PRACA STUDIA
Fot. Instagram Karoliny Małysz-Czyż
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Adama Małysza zmieniła plany na przyszłość. Rozpoczęła inne, ciekawe studia

To, gdzie pracuje Karolina Małysz-Czyż, będzie dla Was zaskoczeniem

Rafał Kowalski 12 września 2021 13:56
Karolina Małysz-Czyż PRACA STUDIA
Fot. Instagram Karoliny Małysz-Czyż

Karolina Małysz od dziecka poznawała świat mediów i musiała się mierzyć z zainteresowaniem milionów Polaków. W ostatnim czasie dziennikarze mocniej przyglądali się życiu 23-latki. Dlaczego? Córka Adama i Izabeli Małyszów wzięła bowiem ślub! Okazuje się, że na chwilę przed uroczystością panna młoda podjęła ważną decyzję dotyczącą przyszłości.

Karolina Małysz zmieniła studia. Gdzie pracuje?

Kilka lat temu w sieci pojawiła się radosna informacja dotycząca córki najlepszego polskiego skoczna narciarskiego Adama Małysza. Okazało się, że jego córka Karolina obroniła pracę licencjacką na kierunku Migracje Międzynarodowe w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Czas pokazał jednak, że to nie z tym zajęciem – które mogłoby dać 23-latce pracę w konsulatach, straży granicznej czy urzędach – wiąże ona przyszłość. Żona pasjonata motoryzacji Kamila Czyża zmieniła studia. „Migracje są niezwykle ciekawe, ale to nie to, co chciałam robić w życiu. Magisterkę kończę na Zarządzaniu w Mediach Społecznościowych i tym też obecnie się zajmuję”, przyznała w rozmowie ze Sportowymi Faktami córka Adama Małysza.

Co zawodowo konkretnie robi dziś Karolina? „Jestem social media managerem. Myślę też nad swoim własnym biznesem, ale nie chcę zdradzać szczegółów”, powiedziała.

SPRAWDŹ: Córka Adama Małysza o ślubie i relacji z rodzicami. Padły szczere słowa! 

Córka Adama Małysza, Karolina Małysz
Fot. Instagram @karolina_malysz

Karolina Małysz-Czyż o sławie

A czy 23-latka chciałaby pójść w ślady rodziców i być sławna? „Myślę, że każdy chciałby czasem zostać pokazany w telewizji, jednak nie każdy wie, jakie to niesie za sobą konsekwencje. Ludzie są różni, często zawistni, lubią wytykać najmniejsze potknięcie czy komentować wygląd. Ja nie czuję się zbyt dobrze przed kamerą, wypowiedzi publiczne są dla mnie bardzo stresujące. Kiedyś chciałam zostać aktorką i nadal bardzo mi się to podoba, jednak granie w filmie czy teatrze to jedno, a drugie to cała otoczka z tym związana, czyli wywiady, ścianki, itp., a to już zdecydowanie nie mój świat”, wyjaśniła w tym samym wywiadzie Karolina Małysz-Czyż i dodała, że na udział w Tańcu z gwiazdami raczej by się nie zgodziła.

Zobacz też: Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety i wspomina dzieciństwo

Aktualnie świeżo upieczona żona skupia się na życiu rodzinnym. Od kilku dni ulubienica internautów jest w podróży poślubnej. Zdjęciami z romantycznego Santorini 23-latka dzieli się na swoim Instagramie.

Życzymy miłości i powodzenia w biznesie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.