Adam Małysz z córką Karoliną
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Adama Małysza o ślubie i relacji z rodzicami. Padły szczere słowa! 

Karolina Małysz zaskoczyła osobistym wyznaniem

Olga Figaszewska 19 marca 2021 12:51
Adam Małysz z córką Karoliną
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Córka Adama Małysza to piękna, mądra kobieta. Karolina Małysz ma 23 lata i  buduje swoje szczęścia z dala od błysku fleszy. „Nie zamierzam być celebrytką”, wspominała w jednym z wywiadów. Nie udziela ich często. Córka sportowca jest aktywna w mediach społecznościowych i tam dzieli się z obserwatorami fragmentami swojego życia. Teraz odpowiedziała na kilka pytań dotyczących jej życia prywatnego. 

Karolina Małysz o przyszłości 

Karolina Małysz prowadzi spokojne, poukładane życie. „Jestem nieśmiała. Do tego bardzo przejmuje się opinią innych. Mocno przeżywam każdy artykuł w serwisach plotkarskich na mój temat”, wspominała w jednej z rozmów dla Sportowych Faktów.

Zobacz też: Córka Adama Małysza zdradziła rodzinne sekrety i wspomina dzieciństwo

Karolina Małysz nie otwiera się zbyt często na temat swojego życia prywatnego. Jeśli już to robi, to za pośrednictwem Instagrama. Tak było i tym razem. Córka Adama Małysza postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów. Karolina nie jest związana ze sportem. Pamięta czasy największej popularności ojca. Miała wtedy zaledwie pięć lat. Cała Polska szalała na punkcie Adama Małysza. Karolina nie ukrywa, że trochę żałuje, że nie poszła w ślady taty. „Nie planowałam, chociaż w tym momencie troszkę tego żałuję. Gdy byłam dzieckiem, skoki wśród kobiet dopiero stawały się popularne, więc nawet o tym nie myślałam. Teraz jestem już na to za stara”, odpowiedziała w ramach Q&A.

Zapytana o relacje z rodzicami, podkreśliła, że jak w każdej rodzinie bywają kłótnie, ale nie trwają długo. 23-latka zawsze może liczyć na wsparcie rodziców. Córka sportowca poruszyła temat swojej relacji z ukochanym Kamilem. Od dawna tworzą szczęśliwy związek. Kilka lat temu para zaręczyła się podczas jednej ze wspólnych podróży. Zakochani zastanawiają się teraz, gdzie zamieszkają na stałe.  „Kamil jest rok starszy ode mnie. Oświadczył się po pięciu latach. To mój pierwszy chłopak tak na poważnie. (...) W tym momencie nawet nie wiemy, gdzie chcemy zamieszkać, więc na początek raczej mieszkanie”, wyznała Karolina Małysz na Instagramie.

Karolina Małysz o ślubie i macierzyństwie

Media wciąż informują, że Karolina Małysz niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Fani postanowili zapytać 23-latkę o jej plany. Jak będzie wyglądał ślub i wesele? Wszystko zależy od dalszej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Zakochani mają nadzieję, że uroczystość wkrótce się odbędzie. Córka Adama Małysza wyznała, że zamierza mieć dwuczłonowe nazwisko.

Zobacz także: Agnieszka Więdłocha po raz pierwszy o macierzyństwie. Z jej ust padły piękne słowa!

„Mam sporą rodzinę, więc na pewno będzie dość duże, ale nie aż tak. (...) To zależy od sytuacji epidemiologicznej i aktualnych obostrzeń. Wesele będzie raczej w stylu glamour, ale akcent góralski na pewno będzie obecny. (...) Planuję pozostawić swoje plus przyjąć męża. Bardzo podobają mi się dwuczłonowe nazwiska”, wyznała. Córka Adama Małyza dodała również, że nie jest na razie gotowa na macierzyństwo. „Bardzo lubię dzieci! Ale sama nie czuję się jeszcze gotowa, by mieć swoje”, podkreśliła.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.