Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Kasi Skrzyneckiej zadebiutowała na salonach. Gwiazda wytłumaczyła powód tej decyzji

„Na niektóre dozwolone dla takiego wieku filmy dla dorosłych również może chodzić”

Olga Figaszewska 20 stycznia 2022 15:51
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Córka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego rośnie jak na drożdżach. Alikia Ilia ma już 10 lat. Dziewczynka jest okiem w głowie dumnych rodziców, a małżonkowie starają się jej wpoić najważniejsze wartości, z którymi będzie wkraczała w przyszłości w dorosłe życie. Alikię Ilię łączy z rodzicami wyjątkowa relacja. Dziewczynka przygląda się ich pracy z uwagą i zainteresowaniem. Od czasu do czasu pojawia się w ich towarzystwie na czerwonym dywanie. Niedawno Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki zabrali córki na premierę czwartej części komedii Kogel Mogel, w którym aktorka wcieliła się w jedną z postaci. Internauci zastanawiali się, czy dziewczynka nie jest za mała, by uczestniczyć w takich wydarzeniach. W rozmowie z jednym z serwisów, Katarzyna Skrzynecka zdradziła, co myśli na ten temat.

Katarzyna Skrzynecka o córeczce. Alikia Ilia towarzyszy jej na czerwonym dywanie

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa, że rodzina jest dla niej największą wartością. Aktorka cieszy się, gdy bliscy towarzyszą  jej podczas premier i oficjalnych wyjść. Czuje ich ogromne wsparcie i dumę. 

„My wszyscy wspieramy się we wszystkich dla nas ważnych momentach w życiu. Ja w miarę możliwości staram się zawsze kibicować mojemu mężowi, wspierać go na najważniejszych światowych zawodach sportowych, z których przywozi nieustająco złote medale. Mąż zawsze towarzyszy mi na wszystkich najważniejszych premierach w teatrze, kinie, we wszystkich ważnych momentach zawodowych”, relacjonowała aktorka w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka: „Chciałabym, by moje córki mogły żyć w kraju, w którym będą mogły decydować o swoim życiu”

Katarzyna Skrzynecka o relacji z córkami

Zdarza się, że na wydarzeniach obecna  jest pociecha Marcina Łopuckiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Alikia Ilia ma 10 lat. Jest mądrą i rozsądną dziewczynką. Aktorka wraz z mężem chcą ją wychować na empatyczną, wrażliwą i pewną siebie kobietę. Najważniejsze jest dla nich to, by dziewczynka nie bała się gnać za marzeniami. Dziesięciolatka podgląda z zainteresowaniem pracę mamy, ale wcale nie marzy o tym, by związać swoją przyszłość z aktorstwem. Ogromną radość sprawia jej fakt, że może podziwiać Katarzynę Skrzynecką na teatralnej scenie czy na ekranie. Mocno jej kibicuje. A kiedy Alikia Ilia pojawia się u boku rodziców na czerwonym dywanie, kradnie całą uwagę fotoreporterów. Chętnie pozuje do wspólnych zdjęć i zachwyca uśmiechem. W rozmowie z Jastrząb Post, Katarzyna Skrzynecka zdradziła, że zabiera córeczkę na premiery niektórych produkcji dla starszej publiczności. 

„Teraz już mamy na tyle dorastające i dorosłe córki, że mogą także towarzyszyć mi w kinie. Nasza młodsza córeczka Alikia ma już 10 lat, jest bardzo rozsądną, rozumną panienką, więc na niektóre dozwolone dla takiego wieku filmy dla dorosłych również może chodzić i się świetnie bawić”, wyjaśniła aktorka.

Gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że poświęca sporo czasu na rozmowy z córką. Porusza w nich istotne kwestie, nie boi się zabierać głosu w tematach tabu i odpowiada na wszystkie nurtujące ją pytania.  

Sprawdź też: Katarzyna Skrzynecka jest nie tylko mamą, ale i macochą. Jak czuje się w tej roli?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?