Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Niepokojąca przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego! 

Co wydarzy się latem 2020?! Jego słowa już się sprawdzają

Olga Figaszewska 8 lipca 2020 06:54
Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego sprawdzały się wielokrotnie. Czy tak będzie w tym przypadku? Jasnowidz z Człuchowa niedawno przewidział, jak będzie wyglądało lato 2020. Wizje nie były optymistyczne. Teraz również nie ma dobrych wieści. Co się wydarzy?

Krzysztof Jackowski o pogodzie w wakacje 2020

Wiele osób wyczekiwało czasu upragnionego wypoczynku. Ostatnie miesiące były dla przygnębiające i przede wszystkim – stresujące. Większość z nas sędzi ten wakacje w kraju w turystycznych kurortach. Kiedy najlepiej zaplanować wypoczynek, by w pełni z niego skorzystać i cieszyć się cudowną pogodą?

Również w tej kwestii wizje Krzysztofa Jackowskiego wielokrotnie się sprawdzały. Jak będzie wyglądało lato 2020? Na początku roku jasnowidz tak mówił o nadchodzących, letnich miesiącach.

„Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni”, zdradził w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim

Teraz swoje słowa potwierdził w rozmowie z Super Expressem. Wszystko wskazuje na to, że to pogoda będzie nas wciąż zaskakiwać:

„Moim zdaniem będą to brzydkie wakacje. Pogoda będzie kapryśna, często będzie padał deszcz, choć będą się również zdarzały momenty, kiedy zrobi się naprawdę gorąco”, podsumował Krzysztof Jackowski.  

Wakacje, Morze Bałtyckie, Bałtyk
Fot. Stock.adobe.com

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.