Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Co dolega Przemysławowi Kossakowskiemu? Podróżnik ma kłopoty ze zdrowiem

„Mam coraz większy problem”, mówi

Olga Figaszewska 3 listopada 2021 10:18
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wydarzenia ostatnich miesięcy mocno na niego wpłynęły. Podróżnik i dziennikarz skupił się na intensywnej pracy. Prowadzony Down The Road nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejne projekty. Szybki tryb życia nie wpływa korzystnie na jego stan zdrowia. Co dolega Przemysławowi Kossakowskiemu? Bliscy bardzo się o niego niepokoją. 

Przemysław Kossakowski o stanie swojego zdrowia

Przemysław Kossakowski w ostatnim czasie poświęcał się realizacji kolejnej edycji Down The Road. Nie ukrywa, że praca na planie formatu jest dla niego sporym obciążeniem. Zazwyczaj po powrocie z czasu intensywnych nagrań, podróżnik znajdował ciszę i ukojenie w swoim domu na Podlasiu. Teraz Przemysław Kosakowski ma z tym problem. Przepracowanie odbija się poważnie na jego organizmie. 

„Mam z tym coraz większy problem. Robiłem programy, które miały reputację ekstremalnych, w istocie takie były, mam wrażenie, że po nich, mówiąc kolokwialnie, szybciej się sklejałem niż teraz. „Down the Road” to jest morderczy tryb pracy, bo realizujemy go przez 18 dni, z jednym dniem przerwy, jeśli się uda. Kiedyś bym powiedział, że jadę do lasu na Podlasie, tam się zaszywam, tydzień dwa i daję radę, jestem posklejany, mogę wracać. A tutaj siedziałem w lesie miesiąc i nie powiem, żeby wiele mi to dało”, zwierzał się w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Przemysław Kossakowski: „Czasami oszukujemy, by coś zyskać, by sprawić komuś przyjemność

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Przemysław Kossakowski o problemach zdrowotnych

Podróżnik pożalił się, że ma problemy z koncentracją i pamięcią. Coraz częściej nie może zebrać myśli, ma problemy z odreagowaniem. Jego stan zdrowia niepokoi bliskie osoby i fanów.

„Cały czas mam wrażenie, że po tych realizacjach jestem bardziej rozkojarzony. Ostatnio zgubiłem samochód. Przyszedłem na parking, okazało się, że nie ma samochodu. Potem sobie przypomniałem, że wieczorem zaparkowałem go w innym miejscu, ale tam też go nie było. Wziąłem numery telefonu do monitoringu, a kiedy wyszedłem, to uznałem, że auto musi być w tym pierwszym miejscu. Poszedłem i on tam był, a ja stałem przed samochodem. Niestety takie są koszty „Down the Road”. Myślami cały czas błąkam się. Z natury jestem rozkojarzony, ale teraz to przechodzę już wszelkie granice. Niektórzy się tym niepokoją”, dodawał.

Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko się ułoży. Życzymy Przemysławowi Kossakowskiemu dużo zdrowia!  

Zobacz też: Chwile pełne grozy na planie Down the road 3. Ekipie zabrano kamery. Co z programem?

Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.