Księżna Meghan
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan zdradziła datę porodu! Kiedy na świat przyjdzie royal baby?

Żona Harry'ego skomentowała także płeć dziecka

Gabriela Czernecka 15 stycznia 2019 11:47
Księżna Meghan
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Meghan zdradziła datę porodu! Para książęca Sussex przebywa właśnie z wizytą w Birkenhead. Podczas spotkania z fanami księżna wygadała się na temat swojego błogosławionego stanu! Oświadczenie pałacu przed kilkoma miesiącami poinformowało, że pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat wiosną 2019 roku. Teraz księżna Meghan zdradziła, kiedy jej dziecko przyjdzie na świat. Odpowiedziała także na pytanie o płeć dziecka.

Data porodu księżnej Meghan

W oficjalnym komunikacie, jaki wydano w połowie października podano, że księżna Meghan i książę Harry zostaną rodzicami wiosną 2019 roku. Jednak podczas jednego z ostatnich wyjść Meghan wygadała się i zdradziła, kiedy dokładnie to nastąpi!

Jedna z fanek książąt Sussex zapytała księżną jakiś czas temu, kiedy narodzi się dziecko. Meghan odpowiedziała wówczas: „Już bliżej niż dalej”. Para książęca Sussex przebywa właśnie z wizytą w Birkenhead. Jak informuje Hello Magazine, podczas spaceru po Hamilton Square, księżna Meghan i książę Harry zatrzymali się przy grupie fanów, którzy zjawili się, by przywitać ciężarną księżną i jej męża. „W pewnej chwili dziewięciolatka Kitty Dudley z katolickiej szkoły podstawowej im. św. Anny podeszła do Meghan Markle i zapytała wprost: to chłopiec czy dziewczynka?”, czytamy.

Co ciekawe, na pytanie dziecka Meghan odpowiedziała, że... nie zna płci dziecka! „Nie wiemy, czy to chłopiec, czy dziewczynka. Chcemy, by była to niespodzianka”, wyznała. Wielu sugeruje, że księżna Meghan urodzi dziewczynkę. Skąd takie przypuszczenia? Jeszcze podczas październikowej podróży po Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Królestwie Tonga, Harry zdradził, że marzy o dziewczynce. Według Helo Magazine, w Birkenhead Meghan sama podgrzewała atmosferę, zagadując Brytyjczyków, jak powinna ich zdaniem nazwać córeczkę. 

Wśród propozycji padło imię Amy, na które Meghan zareagowała słowami: „To naprawdę ładne imię. Podoba mi się. Będę musiała to przemyśleć”, odparła.

W którym miesiącu ciąży jest księżna Meghan? 

Żona księcia Harry'ego zdradziła także, w którym jest miesiącu ciąży. Przyszła mama jak widać nie do końca przejmuje się przyjętą i obowiązującą królewską etykietą. I tak Meghan wyjawiła, że jest obecnie w szóstym miesiącu ciąży. Przewidywany termin porodu przypada więc na koniec kwietnia lub początek maja. A Wy, jak myślicie, para spodziewa się chłopca czy dziewczynki? 

Księżna Meghan
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?