Weronika Kostyra 19 sierpnia 2017 10:20
1/11
Agnieszka Chylińska
Copyright @East News
1/11

 

Za nami pierwszy koncert festiwalu “Top of the Top” w Sopocie. Tematem przewodnim piątkowego wieczoru  w operze leśnej była miłość. Najpiękniejsze polskie piosenki o niej zaprezentowali najlepsi polscy artyści.

 

Lista wykonawców była naprawdę imponująca. Zaprezentowali się zarówno młodzi wokaliści, jak i ci, których przeboje przeszły już dl klasyki. Na scenie zobaczyliśmy wykonawców takich jak: Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak, Margaret, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Bracia, LemOn, Michał Szpak, Kasia Kowalska, Natalia Szroeder, Feel, Pectus, Kancelarya, Oddział Zamknięty, Kobranocka, De Mono, Rafał Brzozowski, Izabela Trojanowska, Farba, Gabriel Fleszar i Kuba Molęda.

 

Agnieszka Chylińska sensacją festiwalu w Sopocie?

Największą sensacją pierwszego dnia festiwalu okazała się Agnieszka Chylińska, która nie jest raczej kojarzona z piosenkami o miłości. Dwoma utworami, które wykonała („Królowa łez” oraz „Winna”), wokalistka skradła show pozostałym wykonawcom i pokazała niesamowitą charyzmę. Uwagę fanów po raz kolejny zwróciła bardzo szczupła figura artystki. Odżyły plotki o jej chorobie, chociaż ona sama temu zaprzecza. Energia, którą zaprezentowała na scenie dowodzi, że jest w świetnej formie!

 

Jak wyglądali pozostali artyści? Zobaczcie w naszej festiwalowej galerii.

 

Dzisiaj przed nami drugi dzień festiwalu. W koncercie „#idance … Morze przebojów” wystąpią Kayah, Andrzej Piaseczny, Kombii, Anna Wyszkoni, Blue Cafe, De Mono, Cleo, Mesajah, Kasia Kowalska, Natalia Nykiel, Wanda I Banda, Oddział Zamknięty, Lemon oraz Mr. Zoob.

 

Zobacz także: Czy małżeństwo Agnieszki Chylińskiej wisi na włosku? Poznajcie prawdę o związku gwiazdy!

3/11
Edyta Górniak
Copyright @East News
3/11
5/11
Margaret
Copyright @East News
5/11
9/11
Izabela Trojanowska
Copyright @East News
9/11
10/11
Piotr Kupicha Feel
Copyright @East News
10/11

Piotr Kupicha z zespołu Feel

11/11
Natalia Szroeder
Copyright @East News
11/11

Natalia Szroeder

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!