Konrad Szczęsny 13 kwietnia 2017 13:15
1/5
Agnieszka Chylińska, Forever Child, płyta Agnieszki Chylińskiej, kryzys w związku Chylińskiej
Copyright @Adam Pluciński / Warner Music Poland
1/5

To jeden z najbardziej intrygujących związków w polskim show-biznesie. O mężu Agnieszki Chylińskiej, Marku, wiadomo niewiele poza tym, że jest osobą zupełnie niezwiązaną z branżą muzyczną i bywaniem na salonach. Pobrali się w tajemnicy w 2010 r., co potwierdziła w 2012 r. menadżerka gwiazdy. Jesienią zeszłego roku, przy okazji płyty „Forever Child” na jaw wyszedł kryzys w ich małżeństwie. Agnieszka Chylińska podkreślała w wywiadach, że nie dzieje się między nimi najlepiej, zaś media dorobiły do tego całą ideologię. Jaka jest prawda o ich związku?

 

Polecamy też: Agnieszka Chylińska mówi wszystko o związku, dzieciach i seksie. Szczerość czy autopromocja?

 

Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej

 

„Kiedy robiłam tę płytę, przez parę lat, zdarzyło się parę smutnych rzeczy w moim życiu. Mam jednak nadzieję, że to już za mną. Śmiejemy się z Markiem, że tabloidy już nam zrobiły symulację rozwodu. Sami ułożyliśmy sobie z 6 jego scenariuszy, zanim oni zaczęli o tym pisać”, mówiła wówczas w programie Kuby Wojewódzkiego.

 

Dodała jednak, że prawdą jest, iż ich małżeństwo przechodziło kryzys, jednak nie był on aż tak duży, jak wszystkim się wydawało. Podkreślała, że Marek jest mężczyzną jej życia, z którym po prostu chciała wziąć ślub i mieć dzieci.

 

Jednego w życiu nie przewidziałam – że się zakocham i będę chciała założyć rodzinę. Uwielbiam Marka za to, że mnie idealizuje. Ostatnio przyszedł do przedszkola i pani wychowawczyni mówi mu bardzo delikatnie: państwa córka dzisiaj trochę przeklinała. A Marek na to: nooo, w domu na pewno tego nie usłyszała”, śmiała się Chylińska.

 

Co obecnie dzieje się w ich małżeństwie? Czy kryzys został definitywnie zażegnany czy może cały czas zmagają się z problemami? Tego dowiecie się z naszej galerii! 

 

Polecamy też: Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska. Zobacz spektakularną metamorfozę gwiazdy!

2/5
Agnieszka Chylińska, Forever Child
Copyright @Adam Pluciński / Warner Music Poland
2/5

Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej został zażegnany

 

Według najnowszych doniesień, Agnieszka Chylińska i jej mąż Marek zażegnali kryzys. Podobno wszystko dzięki... wywiadom, w których wokalistka podkreślała, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

 

„Dali sobie z Markiem drugą szansę. Po wywiadach, których udzieliła Agnieszka jej mąż zdał sobie sprawę, że może ją stracić. To było dla niego jak kubeł zimnej wody. On już wcześniej czuł, że nie dzieje się między nimi najlepiej, ale traktował to jako chwilowy problem. Potrzebował mocnych słów Agnieszki, by pójść po rozum do głowy”, twierdzi znajomy pary w rozmowie z „Faktem”.

 

Podobno para wyjechała na wspólne wakacje, by odpocząć od codzienności i wielu obowiązków związanych z wychowywaniem trójki dzieci. 

 

Polecamy też: Zawsze szczera do bólu. Oto najbardziej ostre cytaty Agnieszki Chylińskiej

3/5
Agnieszka Chylińska, Forever Child
Copyright @Adam Pluciński / Warner Music Poland
3/5

Związki Agnieszki Chylińskiej 

 

Agnieszka Chylińska pierwszy ślub wzięła w 2002 r. z Krzysztofem Krysiakiem. Jednak związek nie przetrwał próby czasu i bardzo szybko doszło do rozwodu. Z Markiem pobrała się prawdopodobnie w 2010 r., choć przez 2 lata fakt ten udało im się utrzymać w tajemnicy. 

 

Polecamy też: Już nie blond piękność. Agnieszka Chylińska wraca do drapieżnego wizerunku

4/5
Agnieszka Chylińska, Forever Child
Copyright @Adam Pluciński / Warner Music Poland
4/5

Dzieci Agnieszki Chylińskiej 

 

Agnieszka Chylińska i Marek wychowują razem trójkę dzieci: 11-letniego Ryszarda, 7-letnią Esterę i 4-letnią Krysię. Mąż wokalistki to osoba spoza branży muzycznej, o którym niewiele wiadomo. Niektórzy twierdzą, że kryzys, o którym artystka mówiła jesienią 2016 r. był wykreowany jedynie na potrzeby promocji płyty „Forever child”.

 

Zobacz także: Ile zarabiają jurorzy polskich talent show? Zdziwicie się, jakie stawki inkasują za jeden odcinek!

5/5
Agnieszka Chylińska, Forever Child
Copyright @Adam Pluciński / Warner Music Poland
5/5

Agnieszka Chylińska mówiła wówczas w wywiadach:

„Ja przy********łam dupą o beton i czuję, że nie wiem, co dalej ze sobą zrobić. Zdaję sobie sprawę z tego, co czuje, czego nie chcę i co powoduje, że mam taką ogromną niezgodę na życie, ale ten stan doprowadza mnie do szału. Zawsze nosiłam w sobie radykalizm: jak dzieci, to troje, jak jestem feministką, to roz******lam wszystkich w wywiadach. Nagle okazało się, że muszę powiedzieć sobie samej: „Masz prawo czuć to, ale również coś innego. Kocham swoje dzieci, ale czasami chcę je zostawić w domu pod opieką i iść na mecz z kolegami albo przyznać się do tego, że po prostu nie dam rady czegoś zrobić”. A czego jesteśmy uczone, Grażyna? Że bez względu na wszystko musimy być dzielne. Do tego dochodzi trudna relacja z Kościołem, do którego chciałam się przytulić, a dziś nie wiem, czy jest w nim dla mnie miejsce. Dla mnie – pieprzonej formalistki, która ma ślub kościelny, ochrzczone dzieci. Czuję więc, że tkwię w jakimś klinczu. Okazuje się, że nie mieszczę się w schemacie, który sama sobie wymyśliłam”, zwierzyła się w wywiadzie dla Onet.pl.

 

Polecamy też: Chylińska, Sablewska, Doda... Co oznaczają tatuaże gwiazd, która ma ich najwięcej? Sprawdź!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…