Michał Szpak i Maria Sadowska mają konflikt na planie The Voice of Poland?
Fot. Instagram @michal_szpakofficial, @mariasadowska
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Konflikt w „The Voice of Poland”?! Między Michałem Szpakiem i Marią Sadowską często dochodzi do spięć…

Sylwia Olech 17 sierpnia 2017 19:00
Michał Szpak i Maria Sadowska mają konflikt na planie The Voice of Poland?
Fot. Instagram @michal_szpakofficial, @mariasadowska

Już we wrześniu na ekrany powróci show „The Voice of Poland”! Czy Michał Szpak, który dołączył do grona jurorów, rzeczywiście wdał się w konflikt z lubianą przez widzów Marią Sadowską?

Polecamy też: Wiemy, ile za udział w „The Voice of Poland’’ dostaną trenerzy. Poznajcie zarobki gwiazd muzycznego show

Konflikt Marii Sadowskiej i Michała Szpaka w „The Voice of Poland”

Ósma edycja „The voice of Poland” rusza jesienią. Tym razem w fotelach trenerów zasiądą: po raz czwarty Andrzej Piaseczny, po raz piątyMaria Sadowska, Tomson i Baron po raz siódmy oraz debiutujący w tej roli Michał Szpak. Programowi od zawsze towarzyszyła aura skandalu, w centrum którego zwykle znajdowali się jurorzy. Wystarczy przypomnieć chociażby głośny konflikt Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej

Jak udało nam się dowiedzieć, tym razem jest podobnie… Szpak, najmłodszy z jurorów, i Sadowska, jedyna w składzie jurorskim kobieta, ewidentnie nie pałają do siebie sympatią.

„Ona zarzuca mu brak doświadczenia i zbyt krótki staż w branży, by mógł mówić o upadkach w karierze. On natomiast twierdzi, że Sadowska za wszelką cenę kreuje się na ekspertkę. Ostentacyjnie zakłada słuchawki, kiedy Maria wyraża swoją opinię, a raz nawet zagłuszył ją dzwonkiem w trakcie nagrania!”, zdradza nam osoba związana z programem. „Często wchodzą sobie w słowo i nie pozwalają skończyć wzajemnie wypowiedzi. »Marysiu, możesz już skończyć?«, »Nikt Cię nie pytał o zdanie« – to tylko niektóre wypowiedzi Michała”.

Napięcie między nimi jest widocznie nie tylko podczas nagrań. W przerwach pozostali trenerzy chętnie ze sobą rozmawiają, robią sobie wspólne selfie i wymieniają poglądy dotyczące uczestników, ale nie Michał i Marysia:

„Inni jurorzy są dla siebie mili i nie ma między nimi takiej różnicy zdań. Tylko pomiędzy tą dwójką dochodzi do mniejszych i większych sprzeczek. Niewiele również rozmawiają ze sobą w trakcie przerw”, mówi nasz informator.

Przeczytaj też: TYLKO U NAS Michał Szpak wróci na Eurowizję? „Mam świadomość, że nie mogę...’’ EKSKLUZYWNE VIDEO
 

Michał Szpak o Marii Sadowskiej

Oficjalnie żadne z nich nie komentuje tych doniesień, ale już po pierwszym dniu na planie „The voice of Poland” Michał wypowiadał się o Sadowskiej dosyć dwuznacznie:

Kłótnie nie są moją dobrą, silną stroną. Jestem raczej introwertycznym człowiekiem, który co ma powiedzieć to powie. Marysia, jak to kobieta, potrafi się kłócić. Dlatego zgarnęła już bardzo wiele osób…”, mówił w rozmowie z portalem Przeambitni.

Polecamy też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i nie poprowadzi „The Voice of Poland”? Mamy komentarz aktorki!

Maria Sadowska o Michale Szpaku

Maria dla odmiany... wypowiedziała modową wojnę Szpakowi!

W tej edycji nie ma ani Edyty ani Natalii ani Jusi... Ale Michał też ma niesamowite i odważne kreacje! Myślę, że walka na stylizacje odbędzie się między nami”, deklarowała w rozmowie z „Faktem”.

Czy Waszym zdaniem konflikt między Szpakiem a Sadowską jest prawdziwy, czy ma tylko podgrzewać atmosferę wokół programu?

Polecamy też: Doda, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak. 5 największych konfliktów polskiego show-biznesu

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.