Maria Sadowska, Tomson i Baron, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny
Fot. Adam Pluciński/MOVE, Materiały Prasowe, Zuza Krajewska/LAF AM, Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, ile za udział w „The Voice of Poland’’ dostaną trenerzy. Poznajcie zarobki gwiazd muzycznego show

Damian Duda 14 lipca 2017 06:30
Maria Sadowska, Tomson i Baron, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny
Fot. Adam Pluciński/MOVE, Materiały Prasowe, Zuza Krajewska/LAF AM, Marlena Bielinska/MOVE

Nowa edycja programu „The Voice of Poland’’ zbliża się wielkimi krokami. Ponownie w roli trenerów zobaczymy Tomsona i Barona, Marię Sadowską oraz Andrzeja Piasecznego. W roli jurora zadebiutuje natomiast Michał Szpak, który swoją karierę rozpoczął właśnie w talent-show — „X-Factor’’.

Zobacz też: TYLKO U NAS Michał Szpak: „Graliśmy za darmo albo za kawałek pizzy. Dokładaliśmy do tego własne pieniądze’’

Jurorzy The Voice of Poland — zarobki

Na jaw wyszły kwoty, które wpłyną na konto każdego z trenerów. Najwięcej, bo 180 tysięcy, zarobi Andrzej Piaseczny. Na 100 tysięcy mogą liczyć Maria Sadowska i debiutujący w roli trenera Michał Szpak. Natomiast jurorzy z najdłuższym stażem, czyli Tomson i Baron, zarobią po 64 tysiące.

Michał Szpak — „The Voice of Poland’’

Michał Szpak był bohaterem magazynu VIVA!, na którego łamach opowiedział, jakim chce być jurorem.

 

Zaczynam moją przygodę w roli trenera i jurora. Powiem szczerze: „Chcę się sprawdzić!’’. Moim celem jest przekazanie tym młodym ludziom, którzy są na początku drogi zawodowej, jak najwięcej. Może to moja historia — wielkiego początkowego zainteresowania mną w >>X-Factor<<, potem moje osobiste wielkie rozczarowanie, aż w końcu dźwignięcie się po czterech latach i w końcu osiągnięcie tego, o czym marzyłem całe moje dotychczasowe życie — będzie czymś, co da wielu uczestnikom pokorę i nadzieję. Bo nawet jeśli się nie udaje, to po burzy zawsze wychodzi słońce”, wyznał Szpak.

Jurorzy The Voice of Poland Kids — zarobki

Telewizja Polska przygotowała kolejną propozycję dla fanów muzycznego show. „The Voice of Poland Kids’’ to nowy program, który jesienią zadebiutuje na antenie TVP 2.

 

Edyta Górniak, która do tej pory był trenerką w „The Voice of Poland’’, od września będzie oceniać młodych uczestników w „The Voice of Poland Kids’’. Za udział w programie zarobi 400 tysięcy. Tomson i Baron w nowy show dostaną po 64 tysiące. Najmłodszy z jurorów, Dawid Kwiatkowski, za jurorowanie w pierwszej edycji talent show dla dzieci, wzbogaci się o taką samą kwotę, co jego koledzy z zespołu Afromental.

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS Michał Szpak wróci na Eurowizję? „Mam świadomość, że nie mogę...’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.