Maria Sadowska, Tomson i Baron, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny
Fot. Adam Pluciński/MOVE, Materiały Prasowe, Zuza Krajewska/LAF AM, Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, ile za udział w „The Voice of Poland’’ dostaną trenerzy. Poznajcie zarobki gwiazd muzycznego show

Damian Duda 14 lipca 2017 06:30
Maria Sadowska, Tomson i Baron, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny
Fot. Adam Pluciński/MOVE, Materiały Prasowe, Zuza Krajewska/LAF AM, Marlena Bielinska/MOVE

Nowa edycja programu „The Voice of Poland’’ zbliża się wielkimi krokami. Ponownie w roli trenerów zobaczymy Tomsona i Barona, Marię Sadowską oraz Andrzeja Piasecznego. W roli jurora zadebiutuje natomiast Michał Szpak, który swoją karierę rozpoczął właśnie w talent-show — „X-Factor’’.

Zobacz też: TYLKO U NAS Michał Szpak: „Graliśmy za darmo albo za kawałek pizzy. Dokładaliśmy do tego własne pieniądze’’

Jurorzy The Voice of Poland — zarobki

Na jaw wyszły kwoty, które wpłyną na konto każdego z trenerów. Najwięcej, bo 180 tysięcy, zarobi Andrzej Piaseczny. Na 100 tysięcy mogą liczyć Maria Sadowska i debiutujący w roli trenera Michał Szpak. Natomiast jurorzy z najdłuższym stażem, czyli Tomson i Baron, zarobią po 64 tysiące.

Michał Szpak — „The Voice of Poland’’

Michał Szpak był bohaterem magazynu VIVA!, na którego łamach opowiedział, jakim chce być jurorem.

 

Zaczynam moją przygodę w roli trenera i jurora. Powiem szczerze: „Chcę się sprawdzić!’’. Moim celem jest przekazanie tym młodym ludziom, którzy są na początku drogi zawodowej, jak najwięcej. Może to moja historia — wielkiego początkowego zainteresowania mną w >>X-Factor<<, potem moje osobiste wielkie rozczarowanie, aż w końcu dźwignięcie się po czterech latach i w końcu osiągnięcie tego, o czym marzyłem całe moje dotychczasowe życie — będzie czymś, co da wielu uczestnikom pokorę i nadzieję. Bo nawet jeśli się nie udaje, to po burzy zawsze wychodzi słońce”, wyznał Szpak.

Jurorzy The Voice of Poland Kids — zarobki

Telewizja Polska przygotowała kolejną propozycję dla fanów muzycznego show. „The Voice of Poland Kids’’ to nowy program, który jesienią zadebiutuje na antenie TVP 2.

 

Edyta Górniak, która do tej pory był trenerką w „The Voice of Poland’’, od września będzie oceniać młodych uczestników w „The Voice of Poland Kids’’. Za udział w programie zarobi 400 tysięcy. Tomson i Baron w nowy show dostaną po 64 tysiące. Najmłodszy z jurorów, Dawid Kwiatkowski, za jurorowanie w pierwszej edycji talent show dla dzieci, wzbogaci się o taką samą kwotę, co jego koledzy z zespołu Afromental.

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS Michał Szpak wróci na Eurowizję? „Mam świadomość, że nie mogę...’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.